הבעיה עם רווקות…

הפוסט הזה נולד כתוצאה מויכוח בין כמה נשים צעירות והרבה יותר משכילות וחכמות ממני שאני מעיינת בעונג בבלוגים שלהן.


הן כותבות נהדר והן ממש חכמות ושנונות, וחוץ מזה הן גם לא נשואות ומשום מה הן רוצות זוגיות, ועם גבר דווקא.


מדובר בגברות מקסימות שבמקום לחגוג את החופש שלהם ולשמוח בו תוהות חדשות לבקרים מה לא עובד אצלן ולמה, למרות יופיין וחוכמתן וכל מעלותיהן המרובות הן תמיד נופלות בקטע הזה של גברים…


תגידו, לא כתבתי את זה כבר פעם? נדמה לי שכן, אבל כמו שאמרה פנילאלין האחת והיחידה שאין בלתה – הבעייה עם רווקות היא שהן לא מקשיבות.


כבר אמרתי את זה קודם ובכל זאת אני שוב אנסה להסביר לכן מההבעיה עם גברים, אבל קודם אבקש מראש סליחה מכל הגברים שמציצים לפה גם כן.


כן, ראיתי אתכם, זה בסדר, לא צריך להסתתר, תראו בנים, אני יודעת מניסיוני המר שמה שיש לי להגיד נורא נורא יעליב אתכם, אבל זו דעתי ועוד לא פגשתי אף גבר שגרם לי לשנות אותה כהוא זה וזה כולל גם את בעלי, אבא שלי, הדוד שלי, והבנים היקרים שלי.


(וסליחה מיוחדת מטליק, אתה רק הכלל היוצא מהכלל שמעיד על הכלל וחוץ מזה אתה הרי נשוי אז זה לא נחשב) אם ככה בנים תרשו לי להגיד לכם כבר עכשיו ולמפרע עוד לפני שאתם מתעצבנים עלי שאתם צודקים ואני טועה.


גבר נעלב וגם קצת כועס, אולי..


כולכם עד אחד גברים נחושים ורגישים – וגם ספונטניים, ובעלי חוש הומור ומצויידים היטב (אתם יודעים למה כוונתי, ומי שבכל זאת לא הבין שישאל חברים בפרטי) – ואני סתם פולניה מרת נפש וחמוצת סבר, אישה מרירה ומתוסכלת מינית, וכמובן טועה לגמרי ולחלוטין ומתבטאת בצורה מזעזעת ואנטי גברית עד כדי חימה וקצף ואולי אפילו סקילה בשער העיר.


וכן, אני גם פמיניסטית עם שפם ורגלים שעירות, וחזה נפול וורידים מכוערים ברגלים, יש לי לא רק תחת גדול ונפול אלא גם עודף משקל ושערות שיבה ושומות, בסדר? נרגעתם, יופי.


אני, בדיוק מה שחשבתם


 


ונמשיך מפה לתגובה שלי שנמצאת אצל פרשס המופלאה ואני מביאה אותה פה שוב אחרי שפצורים. 

זה לא שאני מומחית גדולה לגברים, ממש לא, אבל צפיתי בהם זמן רב – וגם גידלתי שניים מגיל די צעיר – ובמשך השנים הגעתי למסקנה שהבעיה שלנו איתם זה שיש לנו ציפיות גדולות מידי מהם.


גבירותי היקרות, ברגע שתקלוטנה שגברים הם סוג של אב טיפוס אנושי שמשורטט בקווים מאוד כלליים, ולא ממש מוצלחים, תוכלנה להתחיל להירגע ולהפסיק לבוא אליהם בדרישות שהם לא מצוידים שכלית ומנטלית להבין או לבצע.

הבשורה הטובההיא שאחרי שהם מתבגרים – כל אחד בזמנו שלו שהוא אגב איטי להחריד יחסית לנשים – הם עשויים (לא תמיד), להפוך לבני אדם שווים, אם כי לא כדאי לבנות על זה יותר מידי כי חלק גדול עד מאוד מהם נתקעים בגיל הטיפש עשרה. גיל שנעשה מאוד לא חינני אחרי שהעשרה הולך ונשאר רק טיפש מזדקן, אטום, חסר הבנה ואינטיליגנציה רגשית, וגם בעל דרישות ומפונק ו…. טוב, סליחה, נסחפתי קצת, הבעיות המשפחתיות שלי לא שייכות לעניין שלשמו התכנסנו.


הבה נחזור לנושא שעל סדר היום… כן, שוב קיטורים על גברים. מה לעשות? תמיד משמנים את הגלגל החורק, גם אם זה לא ממש עוזר.


ובכן, ברגע שתפנמנה עם מי אתן מתמודדות ותקבלנה אותם כמו שמקבלים חיות מחמד למשל – הרי לא תדרשי ממיצי החתול לדקלם את שייכספיר, או מרקסי הכלב החמוד שיבין משהו בפילוסופיה, או בפוליטיקה, ובכל זאת תאהבי אותם ותפיקי מהם תועלת ונחת.


זו צריכה להיות גם הגישה לגבי המין החזק. לדרוש רק מה שהם יכולים לתת והם יכולים לתת הרבה ואם מניחים להם מגלים שהם די מועילים ויעילים בתנאי שלא דורשים מהם דברים שהם לא מסוגלים להם. במשך השנים גיליתי שגברים יכולים, בניהול נכון, להפוך ליעילים ולשימושיים בבית, וחוץ מזה הם גם די דקורטיביים, אם מתחזקים אותם כראוי כמובן.


חוץ מלהיות יפים ולהוות חלק בלתי נפרד ומענג מאוד של הבאת ילדים לעולם הם גם סוחבים ברצון ובגאווה דברים כבדים מפה לשם, פותחים סתימות בביוב, הורגים ג'וקים ואם מאלפים אותם כראוי הם אפילו מבשלים ויכולים במקרים יוצאי דופן להתמודד עם מטלות מאוד מורכבות כמו כביסה וגיהוץ.


שמעתי גם על גברים מהדור המשוכלל והצעיר יותר שאפילו נשארים עם ילד חולה אם כי כדאי לשקול את העניין הזה מאוד בזהירות כי הם עלולים להידבק אחר כך מהילד ולהתנהג כמוהו, אם לא גרוע יותר, אז נא להשתמש ביכולת הזו בזהירות.


גבר שימושי


דוגמא נאה לגבר מהזן השימושי, כדאי לטפח.


 


לדעתי עלמתי הרווקה, שמשום מה רוצה גבר בחייה, ברגע שתביני מה לא לדרוש מהם ירווח לך ותפסיקי להרגיש שאת מושכת רק גברים לא מוצלחים, תפנימי שכולם כאלה ואז אם תרצי תוכלי אפילו להינשא לאחד מהם, ואולי אפילו להישאר נשואה, בלי שום הרגשות קיפוח ומרמור, אם כי זה באמת נדיר מאוד.

ולסיכום אבקש מכל קוראי בלי שום הבדל של דת גזע ומין לזכור שזו רק דעתי הפרטית, דעתה הנחושה אך סביר להניח הלא נכונה בעליל של פולניה קשישה וחמצמת שבטח טועה בגדול, וזה שעד היום, למרות גילי המופלג, עוד לא פגשתי אף גבר שהפריך את דעתי (בעצם כן, פגשתי אחד, אבל הוא היה הומו מבוגר עוד יותר ממני) זו הבעיה הפרטית שלי, לא שלכם, גברים רגישים, נפלאים ומוכשרים וכל כך מקסימים שכמותכם.

ורק כדי לחסוך מכם את התגובות הזועמות, אני מודה מראש שאני לגמרי טועה, אני סתם פויה, פולניה  ופמיניסטית מהסוג שאימא הזהירה אתכם ממנה,  ואתם נפלאים שלי מתת האל למין הנשי הדפוק השרוט והלא נחמד בעליל.


אני מסכימה אתכם שאימא צדקה לגמרי, ועכשיו לכו מפה ותנו לי לדבר רק עם הבנות, לא כדאי לכם להקשיב זו שיחת בנות, שיחה גועלית כזאת ובטח ידברו בה על טמפוניםף כאבי מחזור ועצבים וגם על דם ודלקות בוואגינה אז לא כדאי שתקשיבו, לכו לשתות בירה ולראות ספורט או משהו… הלכתם? יופי!

אז ככה בנות, כל מה שאמרתי לכן הוא האמת לאמיתה, נורא עצוב לי לגלות לכן את זה, ובטח יהיו כמה צעירות מתוקות ואופטימיות שאבא קרא להן הנסיכה שלי שיגידו שאני מגזימה ואני עם שפם וזה…


ועל זה יקירותי הנסיכותיות אני יכולה לענות רק דבר אחד – הלוואי שאתן תהיו הצודקות ואני הטועה, אבל אני חוששת שלצערי זו אני שצודקת. זה מה יש, אני לא שונאת גברים ואני בטוחה שהם לא רעים מטבעם, חוץ מאלה שכן, אבל זה מה יש בנות, היצורים הלא רגישים והאטומים האלו הם השותפים שלנו לחיים בעולם – אלא אם כן את לסבית – תפנמנה וירווח לכן.

הטיפוס הדקורטיבי, לטפל בזהירות.


גבר מהסוג השימושי

77 תגובות בנושא “הבעיה עם רווקות…

   1.  נו, די, עד שפעם אחת יש לי מצב רוח משועשע אתה נעלב לי?
    תנוח, תשתה מים ותרגיע, אחרי שלושים שנות נישואים מותר לי להגיד כל מה שמתחשק לי, יש לי פטור 😛

    אהבתי

   2. טוב, יכול להיות שטעיתי. בכל זאת, זה ממש לא נעים לקרוא ושלושים שנות הנישואין שלך נותנים לך מקסימום, זכות לרדת על בעלך 😉 אני פשוט לא מבין למה מצב רוח משועשע אצל נשים *בישרא* מסתיים הרבה יותר מידי פעמים בבדיחות שוביניסטיות ולמה אתן חושבות שזה בסדר.

    אהבתי

   3. ותגידי, בתגובות, כשקראת לגברים, מוגבלים, זה גם היה בצחוק? 😐
    איך אני תמיד נופל על הבלוגים של הבנות האלה… 😕

    אהבתי

   4. אני לא בת, אני דודה:-x
    והתכוונתי שהם מוגבלים בהבנת נשים ובאיך להסתדר אתן, לשמח אותן ובעיקר לנהל איתן זוגיות.
    בשאר הדברים החשובים יותר כמו לנהל מלחמות ולהרוס את האקולוגיה של כדור הארץ ולהחליף גלגל מפונצ’ר אתם ממש מצטיינים.
     
    יש לי הרגשה שבלי כוונה דרכתי לך על יבלת אישית מאוד ומכאיבה מאוד ולא זו הייתה כוונתי.

    אהבתי

 1. כמו שכבר חזית- התחילו לכעוס עלייך
  ואני בד"כ לא שואלת מה רע בי- אלא מה דפוק בהם שהם לא רואים כמה אני מושלמת
  חוץ מזה צורבת דרלינג- לא רוצה לחגוג את החופש שלי, האמיני לי שחגגתי אותו מספיק, בכל דרך וצורה שאת רק חולמת, כולל אלה שאת לא מעזה לחלום- יופי חירות עוצמה וכוח נשי זה נהדר ממש, וזה יופי שככה השגנו את המהפכה המינית- היה כיף חיים
  אבל צורבת נמאס לי, אני רוצה להתעורר כל בוקר עם אותו אחד, שיהיה לי את מי לפנק, שיחבק אותי גם כשאין לי כוח להיות נחמדה אליו ושישב יפה יפה ובשקט כשאני מתחילה בתוכנית השינוי הגדולה
  אני רוצה מישהו שיעריץ את האדמה שאני דורכת עליה (זו לא בעיה אגב) אבל יהיה מספיק חזק כדי לא לתת לי לסמרטט אותו (יותר בעיה)
  נורא כיף להיות רווקה- הבעיה שנהיה לי קצת משעמם

  אהבתי

  1. לפני שנים רבות מידי, ואל תשכחי שהכי לבד זה ביחד.
   כבר עדיף לבד אמיתי שלא דורשים ממך להעניק כל הזמן שירותים ולא נותנים בתמורה כלום חוץ מנדנוד והצקה בלתי פוסקת וביקורת טורדנית.
   אני מאחלת לך יותר הצלחה.
    
   >:D<

   אהבתי

  1. כתבתי את הפוסט הזה עם חיוך משועשע על השפתיים ולא בדיוק ברצינות אבל אני חוששת שאף אחד לא קלט את החיוך ומשום מה כולם נורא רציניים היום  😐

   אהבתי

   1. אני הבנתי שכתבת בשעשוע , משום מה היה לי דחף לענות לך ברצינות, אולי זה המבחן של מחר שמציק לי או משהו

    אהבתי

   2. מבחנים זה עניין מלחיץ והורס מצב רוח בטירוף.
    😕
    אני מאחלת לך בהצלחה ומה את קוראת עכשיו בלוגים?
    לכי ללמוד

    אהבתי

   3. לא יודעת, אף אחד לא רואה את החיוך. רואים רק מה שכתוב ומה שכתוב לא נעים לא לנשים שהן לבד ולא לגברים. כאילו מה אתן צריכות להתחתן גברים זה עם דפוק. נכון גברים זה עם דפוק היו לי כמה ואני מגדלת שניים ונשים הן עם דפוק לא פחות אבל כולם רוצים להיות נשואים או לחיות בזוגיות ולגדל ילדים שהם עם דפוק בפני עצמו.

    אהבתי

 2. טוב מכיון שאני היוצא מן הכלל אני בכל זאת מודה שקשה גם עם בצחוק לקרוא את זה
  יש לך יקירתי נסיון עם גבר אחד פרטי +2 בנים וזה לא עושה אותך מומחית לכל הגברים בעולם
  מכיון שאני כבר מכיר את התופעה שאת מייצגת ,אני לא כל כך מזדעזע
   

  אהבתי

  1. 😕 אני מתחילה להתחרט שבכלל כתבתי את זה.
   עובדה שאני נשואה שנים ובעלי סך הכל די מרוצה, חוץ מהפעמים שהוא לא…
   ובכל זאת כל פעם שאני מנסה להגיד רבע מדעתי וטיפה להתבדח מיד מתנפלים עלי.
   😕
   לא ראיתי שמציקים ככה לבלוג הכי נפוץ בישראבלוג שכולו ביזוי נשים והחפצתן וגם לא אומרים מילה על בנות שבאמת אוכלות קש מגברים ששוברים להם שוב ושוב את הלב והן מקטרות עליהם חופשי וכנראה שבצדק.
    
   למה  מקפחים תמיד את הפולניות?
   זה בגלל הגפילטע פיש? או הרגל הקרושה?

   אהבתי

   1. תגידי, שאלה לי אלייך
    אם היתה ניתנת לך ההזדמנות לחזור אחורה – היית עושה את אותן בחירות שעשית אז?
    הית מתחתנת עם ג’ינג’י ?
    משעמם לי ללמוד…..

    אהבתי

   2. האמת, לא.
     
    אבל גם אז בטח הייתי מתלוננת ובטוחה שכל הנשואים ובעלות המשפחה מאושרות יותר ממני ואיזה כיף להן שהן לא לבד.
    עזבי אני סתם מתלוננת לשווא, הרי אין לי בעיות אמיתיות בחיים.
    החיים שלי ממש דבש חוץ ממשיכת היתר הכרונית, עודף המשקל והגיל והבריאות והעובדה שאני אזרחית של מדינה מסוכנת ולא יציבה.
    חוץ מזה הכל ממש דבש 😛 והרי הייתי יכולה להתקע עם איזה פסיכי שהיה מנסה לרצוח אותי כמו שקורה כמעט פעם בשבוע לעוד מסכנה אחת.
    הוא רק נונדניק, לא מתים מזה.
    לא נעים אבל יש דברים גרועים יותר כמו איזה מגיב שלי שלא אנקוב בשמו ושאין לו טיפת הומור והוא תמיד חמוץ ונפוח וצודק, עדיף כבר הג’ינג’י.

    אהבתי

   3. מי זה הבלוג הכי נפוץ בישרא שמבזה נשים?
    לא נתקלתי בכזה
    ואין לך מה להתחרט,אם זו דעתך,השמיעי אותה אבל תוסיפי שזו החוויה האישית שלך ואין היא יכולה לעשות הכללה על כל או רוב הגברים

    אהבתי

   4. אבל זה בדיוק מה שעשיתי. ציינתי וחזרתי וציינתי לפחות שלוש פעמים שזו דעתי בלבד ואך ורק דעתי ויכול להיות בהחלט שאני טועה, אבל אני יכולה לכתוב רק על עצמי ועל החוויות הפרטיות שלי, ולמרות שאני נשואה רק פעם אחת וגידלתי רק שני בנים הספקתי להכיר די הרבה גברים בחמישים שנותי ולצערי יש לי מעט מאוד מילים טובות להגיד עליהם.
     
    והתכוונתי לבלוג של אחד שמתקרא הרווק או משהו, לא מתמצאת כל כך אבל עובדה שנשים די סובלניות לגברים שמבזים אותן ומעליבים אותן וגם פה ושם גם מכים ורוצחים או סתם מטרידים אבל רק תעזי להגיד מילה לא נחמדה על גברים והלך עליך.
    העיקר שיש לכם דעה נהדרת על עצמכם 😐

    אהבתי

   5. והדעה הנהדרת שיש לי על עצמי כגבר וכבן זוג מתבססת על הוכחות בשטח
    אני לא טופח לעצמי על השכם ואומר איזה גבר גבר אני
    אני פשוט שותף מלא לאחזקת הבית ולגידול הילדים

    אהבתי

   6. אני שמחה לשמוע כי הוא היה טיפוס גועלי 😡
     
    וחבל שאני לא מצליחה להבהיר את דעתי, אני לא שונאת גברים ולא מנסה להתקיף אותם, לא בפוסט הזה בכל אופן.
    רק ניסיתי טיפה לצחוק עליהם ותוך כדי כך להגיד שלדעתי נשים צעירות כיום לוקחות יותר מידי ברצינות את הקטע הזה של שיוויון וחושבות שגברים יכולים להבין אותן ולהגיב להן כמו החברות שלהן.
    יש להם דרישות לא לגמרי מציאותיות מגברים שבנויים אחרת מנשים והראש שלהם עובד לגמרי אחרת.
    מניסיוני אין טעם לצפות לשיחות נפש מעמיקות מגברים כמו שאין טעם לדרוש ממני לחנות ברוורס בניסיון הראשון.
    חבל שכל פעם שאני מנסה להגיד משהו על גברים מיד כולם מרגישים מותקפים ומתחילים להיעלב ולהתגונן ולדבר על רחיצת כלים ושטיפת רצפות למרות שבכלל לא דיברתי על הקטע הזה.
    אני מבטיחה שזו הפעם האחרונה שאני אכתוב על הנושא הזה, מספיק ודי לי עם ההעלבויות שלכם.
    זה מעייף ומרגיז ואני עסוקה מידי בשביל להתווכח כל הזמן.

    אהבתי

 3. האמת היא שאת צודקת לגמרי. לצערי אני עצמי הייתי משתמש במילים חריפות יותר. רוב הגברים הם בהמות.יש גברים טובים ורגישים ואמיתיים ומצחיקים ועוזרים ואמפתיים. הם הביישנים, החנונים, העדינים, שלא יודעים להתחיל עם בחורה. שמתהדרים בתחביבים מוזרים, שלא יוצאים הרבה מהבית. שמתקשים ליצור קשר. שיש להם כל כך הרבה מה להציע אבל נשארים לבד. כי הנשים מזלזלות בהן ולא סופרות אותם ומתעלמות ומסתפקות באלו מתייחסים אליהן כמו זבל. הגברים-גברים. בעלי הביטחון המופרז שבטוחים שכל אישה היא השפחה שלהן.כל אישה שיודעת מה טוב בשבילה תגיד לך שחנונים זה ה-דבר. אבל רובן עוד לא גילו את העובדה הפשוטה הזו.ומצטער על חוסר ההומור. נגעת בנושא כאוב.

  אהבתי

  1. לשמחתי וגם לשמחתך רוב הנשים מתפקחות בשלב מסוים ומבינות מי עדיף ועם מי באמת כדאי לבנות חיים.
   גם חלק מהגברים קולטים בסופו של דבר את הטעויות שלהם ונרגעים מהפוזה המצ’ואיסטית, אבל זה מגיע אחרי גיל עשרים ומשהו ולפעמים גם יותר מאוחר.
   בנושא הזה הזמן לגמרי לטובת הגברים החנונים והשקטים 🙂

   אהבתי

   1. אני מקווה שזה יותר עניין של חודשים לא שנים, אבל בנושא הזה, כמו ברוב העניינים החשובים בחיים, צריך בעיקר מזל.
    וחוץ מזה אני יודעת שיש לך די תבונה ועקשנות כדי לעזור למזל הזה  

    אהבתי

 4. היי צורבת, המשיכי לכתוב מה שמתחשק לך- בשביל זה יש בלוג , והוא שלך –פרטי!!! הבנתי שהתחלת בחוש הומור עם קורטוב של רצינות אמיתית , אבל זה ברור שהרווקות רוצות  זוגיות , ואלה שנשואות ( הרבה שנים) מקטרות .  אגב; מנסיוני האישי ( ויש לי מזל) – אני כן יכולה לשוחח שיחות נפש עם בנזוגי….{ אבל אל דאגה- אני יכולה למנות גם חסרונות;-)- נו טוב, אף אחד לא מושלם ! – גם אנחנו הנשים :-):-) }

  אהבתי

  1. נכון, כולנו פגומים קצת והפתרון הוא למצוא מישהו שנוכל לחיות עם מגרעותיו והוא עם שלנו ולא לצפות מזוגיות שתשנה את כל חייך ותציל אותך מעצמך.
   להיות ריאליסטים ואופטימיים ותמיד לזכור לראות את הצד המצחיק שיש בכל מצב.
   ולא יזיק גם להיות עשיר 😛

   אהבתי

  1. אני בעיקר מגזימה קצת כדי להשתעשע ולהצחיק 😛
    
   לצערי נגעתי שוב במקום כאוב ומסתבר שיש דברים שלא צוחקים עליהם כמו שלא מדברים על חבל בבית התלוי לא צוחקים על זוגיות אצל רווקים ורווקות.
   מה שבאמת ניסיתי להגיד זה שאם מתאמים ציפיות ומבינים שלכולם יש מגרעות ומגבלות מתאכזבים פחות.
    

   אהבתי

   1. לא נכון, אפשר לצחוק על הכל אם עושים את זה בטוב טעם (כמוך).
    פשוט בישרא משום מה דברים יוצאים מפרופרוציות וכל מילה אחת שהיא לא פוליטקלי קורקט הופכת איומה..
    לחלוטין הבנתי מתי את צוחקת ומה את בעצם מנסה להגיד בין השורות;-)

    אהבתי

 5. אחד הקטעים הטובים ביותר שקראתי בזמן האחרון בבלוגספירה.
  ותודה על העצות המשכילות. אבל קצת קשה ליישם לפעמים.
  🙂
  את יכולה אולי להסביר לי את אחת מתהיות היקום הגדולות ביותר? למה גבר נוהג דרך של 10 דקות ב40 ואני צריכה לשבת בשקט ולא לכוון אותו כי אם כן אני מזמינה מריבה אטומית ופגיעה באגו שלו?

  אהבתי

  1. 😛 אין לי מושג, מעולם לא הבנתי את הראש שלהם, אבל אולי תקני לו ג’י. פי. אס?
    
   אני מתארת לעצמי שגם גברים לא מבינים למה את נפגעת ומאבדת חשק לסקס כשהוא מעיר לך בחביבות ששמנת מעט.
   שני המינים מהווים תעלומה זה לזה ואולי זה רק לטובה.

   אהבתי

   1. אוי זה יחסל סופית את היחסים בינינו…. 🙂
    כן זה באמת הורג אותי. שניה אחרי ויכוח, עוד לא נרגעתי והוא כבר שולח ידיים וממזמז. אני לא יכולה לשים את הגוף שלי באוטומט כשאני כועסת.

    אהבתי

   2. גברים מתייחסים לסקס אחרת מנשים…
    זה מתסכל קצת אבל אם לא לסבית את חייבת פשוט להשלים עם זה ולא להתרגז כי הם כאלה ודי 😐

    אהבתי

   3. דווקא לפעמים יש לי יותר חשק ממנו. אבל עזבי זה לא המקום לדון בזה. אני מניחה שגם בזה צריך התאמה.
    לפעמים באמת נראה לי שללסביות יש חיים הרבה הרבה יותר קלים. למרות שפעם דיברתי עם ידידה לסבית והיא אמרה שזה לא נכון. טוב נו הדשא של השכן וכו’.
     

    אהבתי

 6. אני מבינה שזה בהומור, אבל בכל זאת חבל לי כי אני מריחה ניחוח אמת בין השורות.
  אני חושבת שסטראוטיפים יש רק בספרות או בקולנוע. אנשים הם הרבה יותר מורכבים. אולי את בוחנת גברים רק מול פרמטרים ספציפיים שקבעת לעצמך, ולכן הם אף פעם לא עוברים את המבחן?

  אהבתי

  1. אני בכלל לא בעד מבחנים ואם כי בזמנו, כשהייתי צעירה ותמימה, התאכזבתי מגברים כיום אני מבינה שזה מה יש ולא מצפה מהם לכלום, ולכן לא מתאכזבת.
   פעם הם פגעו ואכזבו והרגיזו, היום הם סתם מצחיקים.
    

   אהבתי

 7. אוי, צחקתי הרבה. זה כתוב משעשע מאד, עם קורטוב גדול של אמת – אלא שיש לזכור שלמרות הכל, בלעדיהם זה עוד יותר גרוע 🙂
  אני אשלח הערב את האיש שלי לקרוא את זה. אני בטוחה שהוא לא יסכים עם כלום, אבל אני מאמינה שהוא גם יצחק, וגם ירגיש שזה נשמע לו מאד מוכר (כי הוא שמע את זה כבר ממני, בוורסיה כזאת או אחרת, כל כך הרבה פעמים).

  אהבתי

 8. אני דווקא לא כועס. את אולי קצת חריפה, אבל בעיקרון את צודקת. אבל צריך לומר כאן דבר אחד: נכון שגברים לא באים מבושלים, אבל חלק מהם מסוגלים להשתפר מאוד אם אומרים להם בדיוק למה מצפים מהם (ברחל בתך הקטנה). הבעיה מתחילה כשהאישה מצפה שהגבר "יבין לבד". הוא לא.

  אהבתי

  1. וזה בדיוק מה שניסיתי להגיד, גברים מבינים בסוף אם מסבירים להם, רצוי לאט ועם הדגמות.
   😛 
   אישית מצאתי שכדאי גם לתגמל בפרסים.

   אהבתי

 9. אני דווקא לא כועס אלא מסכים לגמרי, הבעייה היא, איך נאמר? שיש לנו כאן מקרה קלאסי של מי שגר בבית מזכוכית וזורק אבנים. זה לא שגברים הם פאר היצירה, בסך הכל הדברים שכתבת הם די נכונים, אבל הבעייה כאן היא הגישה הקצת מתנשאת שרואה את החולשות של המין השני ולא את החולשות האופייניות למין הנשי.יש אנשים שקל להם יותר למצוא את הפגמים בעצמם ולא רואים את הפגמים באחרים, יש כאלו שרואים את הפגמים באחרים ולא בעצמם, אבל אף אחד, בסופו של דבר, לא רואה באמת את העולם בצורה מאוזנת (אולי בגלל שאין צורה מאוזנת לראות את העולם).באותה צורה קצת מלגלגת שאת מתארת כאן גברים אפשר גם לכתוב פוסט על נשים, אבל לפחות בעיני ראיית העולם הזו לא תוביל אף אחת לשום מקום טוב. איך את חושבת שאישה אמורה להשאר עם גבר כשהיא משווה אותו לכלב חמוד? בוודאי שהיא תהיה אומללה, מי רוצה לחיות עם צעצוע טיפש בתור בן זוג?

  אהבתי

  1. לא יודעת.
   מלכת סאדו מאזו מתלמדת?

   סתם, סתם… צחקתי.
   אתם גדולים חכמים גאונים וכל העולם מונח על כתפכם החסונות, אנא היינו באות בלעדיכם.
   מה דעתך שתכתוב בתור תגובה גברית הולמת פוסט על כל המגרעות הנשיות הרבות מספור?

   אהבתי

   1. את די רחוקה מלהבין את כוונתי, נראה לי. אני לא אומר שגברים הם גדולים, חכמים וגאונים ואין לי שום עניין לכתוב פוסט על המגרעות הנשיות ולו מהטעם הפשוט שאני לא הולך ומחפש אותן. הנקודה היא לא למי יש יותר מגרעות או יתרונות ו-"מי יותר טוב", הנקודה היא שברגע שאת מתמקדת בדברים הרעים והשליליים, את רק מובילה את עצמך למקומות שאת לא רוצה להיות בהם, כמו למשל: "למה לעזאזל אני נשארת עם מישהו טיפש מזדקן, אטום, חסר הבנה ואינטיליגנציה רגשית, וגם בעל דרישות ומפונק? למה אני צריכה לגדל בנים אם כל מה שיצא מהם זה גברים טיפשים, אטומים, חסרי הבנה ואינטיליגנציה רגשית, וגם בעלי דרישות ומפונקים?". שלא לדבר על התחושה הלא נעימה אם בעלך, חלילה, היה בוחן בזכוכית מגדלת את כל המגרעות שלך ומציג אותן לעיני כולם על מסך ענק. 

    אולי, במקום שאני אכתוב פוסט שלילי על נשים, תכתבי את פוסט חיובי על גברים

    אהבתי

   2. אני לא מתמקדת במגרעות שלהם, נהפוך הוא אני עושה כל מה שרק אפשר כדי להתעלם מהן.
    זה ממש לא קל.
    אפילו קשה.
    ובעלי והילדים דווקא כן מקפידים להזכיר לי כל שני וחמישי כמה אני גרועה ולא מוצלחת.
    זה עניין עקרוני אצלם.
    הנה נקודה חשובה לפוסט על היתרונות הגבריים. הם לא נותנים לי לשכוח כמה אני גרועה.
    לא מבשלת מספיק טוב, לא מטפלת בהם מספיק טוב, לא מוצלחת בחנייה ברוורס.
    הם פשוט קדושים מעונים שהם סובלים אותי כל כך הרבה שנים.

    אהבתי

   3. את מזכירה לי את הבדיחה על ההוא שנפל מקורס טייס והלך לנ"מ כי :"אם אני לא טס, אף אחד לא טס!".

    זה שהבעל שלך והילדים שלך פוגעים בך זה עצוב מאוד, אבל את באמת חושבת שעצם העובדה ש-"החזרת להם" שיפרה את מצבך, אפילו במילימטר? אז את החזרת להם, מחר הם יחזירו לך ושום דבר לא ישתנה.

    אהבתי

   4.  בדיחה מוצלחת, תמיד אהבתי אותה אבל אתה לא ממש קולט את הראש שלי ולא מבין על מה בדיוק אני מדברת.
    חבל אבל לא נורא.
    אולי בפוסט הבא.
     

    אהבתי

 10. פוסט מופתי צורבת! ומי שחכם באמת ילמד מבעלות ניסיון כמוך וינסה ליישם.
  אם כי יש את הגברים הנדירים האלה, אחד לחמש מאות, שאחרי עבודה קשה על עצמם הפכו את הנחושת לזהב. רק חבל שהם כל כך מעטים וחבל שגם אם את מוצאת אחד כזה הוא תמיד תפוס.
  אני בהחלט מעדיפה כרגע להיות רווקה. זה ממש כיף לי!

  אהבתי

  1. איזה תענוג לקבל ממך מחמאה
   רק לפני כמה דקות נזפתי בעצמי על שלא מצאתי סרטון שנועד להשפיל ולבזות נשים משעשע ואפילו כעסתי על מי ששלח לי אותו ואחר כך מיד התחרטתי כי הרי זה נורא לא נשי ונחמד מצידי להעלב שצוחקים על המין הנשי, זו הרי זכותו מלידה של המין הגברי….
   עודדת אותי.
    

   אהבתי

   1. יקירתי, סבלנו מספיק. מאות שנים של סבל והתעמרות. וזה לא היה כי גברים סתם ירדו על נשים והקניטו אותן בקלילות כמו שלך. זה קרה כי גברים גם התעללו ורצחו והשפילו ואנסו נשים. ועד היום יש מקומות שהם עדיין עושים את זה. לכן קצת להקניט עכשיו את הטבע הגברי לא הורג אף אחד. שיסתדרו עם זה, נראה אותם גברים. זו אולי נקמה קטנה ומתוקה שלנו, שאי אפשר להשוות אותה לעוולות שלהם.

    אהבתי

 11. דווקא בתור נשואה אני חושבת שיש גם גברים אחרים: נעימים, אוהבים, רוצים לשמח, ושותפים כנים לקשר.
  כמובן שיש להם המגבלות שלהם, אבל למי אין?  מה, אני מושלמת?  כל עוד הם מכירים במגבלות (שלהם ושלי) ומוכנים להתאמץ כדי לגשר מעליהן – דייני.

  אולי לילי שלך תמצא לה מישהו כזה, ותוסיף לך עוד קצת יוצאים מן הכלל.  מי יודע? 

  עד אז, קבלי

  אהבתי

 12. את סתם פולניה מרת נפש וחמוצת סבר, אישה מרירה ומתוסכלת מינית,
  וגם פמיניסטית עם שפם ורגלים שעירות, וחזה נפול וורידים מכוערים ברגלים, יש לך לא רק תחת גדול ונפול אלא גם עודף משקל ושערות שיבה ושומות ובטח מאז שהפוסט הזה נכתב המצב עוד החמיר.

  ותדעי לך שאפילו שאמרת, נשארתי לקרוא עד הסוף אבל זה בכלל לא משנה את דעתי.

  אהבתי

   1. אין לי מושג אבל אני בטוחה שהוא לא היה גס רוח ולא העליב אותה בגלל גילה או המראה החיצוני שלה אפילו אם היא הייתה מכוערת וזקנה.
    זכותך להתנגד לדעות שלי בחריפות רבה ככל שתרצה אבל להעליב אותי בגלל שאני לא צעירה ונאה וחטובה זו גסות רוח חסרת כל הצדקה.

    אהבתי

 13. דווקא יש סיפור אחר על צ’רצ’יל, שכאשר העירה לו מישהי "מר צ’רצ’יל, אתה שכור!" ענה לה – "מחר בבוקר אני אהיה פכח, אבל את תישארי מכוערת".

  חוץ מזה, ההתנגדות שלי לדעותיך היא קלושה ומועטה. יש לי נטייה להסכים עם מי שמצוייד בחוש הומור. זאת אמת המידה הטובה ביותר.
  לא העלבתי אותך כהוא זה – כל מה שכתבתי, מלה במלה, הוא ציטוט של עצמך, על עצמך, כאן למעלה, בפוסט הזה. אז למה לך מותר ולי אסור?

  (ואם נעלבת – אז סליחה. באמת לא זאת הייתה הכוונה)

  אהבתי

  1. סלחתי, אבל אני מודה שקצת נדהמתי לקבל בשבת בבוקר חג צחה ונעימה צרור של "מחמאות" מפוקפקות.
   כתבתי את הפוסט הזה לפני כמה חודשים ובכלל שכחתי מה כתוב שם ולא הבנתי למה אדם זר מתנפל עלי פתאום בטענות ומגלה לי שאני מכוערת ובעלת תחת נפול ומה זה בכלל עסקו של מישהו (חוץ ממני ואולי מבן זוגי) איך אני נראית?
   ונכון שאני לא צעירה ומזמן כבר לא נאה ואולי אפילו בעלת עודף משקל אבל אני משתדלת לקבל את החיים עם קמצוץ של חוש הומור, לא תמיד מצליחה אבל תמיד מנסה.

   אהבתי

   1. על זה נאמר – "אל תשלח את לחמך אל השמיים – כי ברבות הימים יפול לך על הראש".

    ולמרות שלא שאלת –
    אשה אחת אמרה לצ’רצ’יל – "אם הייתי נשואה לך – הייתי שמה לך רעל בקפה"
    ועל זה ענה לה צ’רצ’יל – "אם היית נשואה לי – הייתי שותה את הקפה הזה".

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s