סוג של מלחמת עולם שלישית?

מהבוקר אני מקשיבה בדריכות לרדיו, מנסה להבין מה קורה במומבאי, מי נגד מי ולמה, וכמובן כמה ישראלים ויהודים נתקעו בברוך החדש שבישל לנו כנראה האדון בן לאדן וחבר מריעיו.


ההודים המסכנים לא בדיוק מבינים מה נפל עליהם ועדיין יש שם בלאגן, חוסר אונים, ותדהמה. הם עוד לא הפנימו כנראה שהטרור המוסלמי העולמי הגיע גם אליהם.


בעודי כותבת את הפוסט הזה אני רואה בטלוויזיה יומן חדשות מיוחד והתמונות של אנשים המומים, פחד ובהלה ברחובות וחוסר אונים של אזרחים נראות מוכרות מאוד ומדאיגות מאוד.


ועדיין באירופה כל השנאה והזעם מופנים ליהודים ולישראל וכלפי המוסלמים עדיין יש מין סבלנות לא מובנת, ניסיון לפייס ולהבין אותם וללכת לקראתם.


מתי הם יקלטו סוף סוף שזה לא אנחנו זה הם? שהדת המוסלמית היא מטבעה דת אלימה, שונאת חיים ומסוכנת לעלם החופשי וצריך להתחיל להילחם במוסלמים כבר עכשיו, לפני שהם יגרמו לנזקים גדולים עוד יותר מכפי שעשו.


במקום זה שונאים יהודים, כאילו שיהודים אי פעם עשו פעולות טרור ורצחו אנשים רק כי הם שייכים לדת אחרת משלהם.


יש פה מלחמת תרבות עולמית, זו עלולה להיות ההתחלה של מלחמת העולם השלישית ואני לא מבינה למה כל כך מעט אנשים מבינים את זה.


לנין אמר פעם שכמה שיותר רע ככה יותר טוב. עם כל הסלידה שלי ממנו ומהקומוניזם בכלל בנושא הזה הוא צדק.


אני מקווה שאולי מעז יצא מתוק וסוף סוף העולם המערבי יתעשת ויבין מי באמת האויב האמיתי שלו. מצד שני זה מה שחשבנו אחרי נפילת התאומים ומסתבר שטעינו, עשו המון רעש ופגעו בהרבה אנשים חפים מפשע ואת האשמים לא תפסו והנה הם מכים בנו שנית.


מצער אותי להגיד את זה, אבל דווקא המדינה הקטנה והמותשת שלנו נעשתה שלא בטובתה חיל החלוץ במלחמה הזו, ואני כאזרחית המדינה ואימא של לוחמת בצה"ל שעומדת לסיים עוד מעט את הטירונות, ואם לשני בנים שבעוד שנים מספר יהפכו גם לחיילים בצה"ל, מודאגת מאוד מאוד ומקווה שבקרוב גם אנשים חשובים וחכמים ומשפיעים יותר ממני יתחילו גם הם לדאוג ויפנו את המרץ שלהם למלחמה במי שמאיים עליהם ולא בנו.


מספיק לרחם על הפלשתינאים המסכנים שסובלים תחת הכיבוש (בעיקר בגלל המנהיגים העלובים שלהם) ולהציק לנו כל כל כדור טועה ולהתחיל לטפל בבעיה העיקרית.

15 תגובות בנושא “סוג של מלחמת עולם שלישית?

 1. ההודים מכירים את הטרור כמונו, פחות או יותר, אבל הם מכירים אותו אמנם במשך אותו זמן אבל הרבה יותר אכזרי. והינדים מחזירים בטרור אכזרי לא פחות מהמוסלמים, בניגוד אלינו שאנחנו, חוץ מאנשי ימין קיצוני, לא מנהלים טרור פרטי נגד המוסלמים

  אהבתי

   1. הבעיה היא עם קשמיר, אזור שרובו המכריע הוא מוסלמי אבל נמצא תחת שלטון הודו. המוסלמים בתוך הודו עצמה, 130 מיליון, משתלבים יפה מאוד עם החברה ההודית ואין להן שום בעיה, חוץ מזה שהם בתחתית החברה. עם הייתה איתם בעיה כלשהי, היא התחילה דווקא עם ההינדים. הבעיה בקשמיר מאיימת לגרור את המסולמים של הודו לסכסוך עם ההינדים. ברור שהאיסלם העולמי מנצל את המצב.

    אהבתי

   2. איתמר, הבקיאות שלך בגיאופוליטקה של תת היבשת ההודית פשוט מדהימה.
    הרשמת אותי >:D<
    אולי אתה יכול להסביר לי איך ההינדים שאמורים להיות צמחוניים ורודפי שלום שלא ידרכו על נמלה מתנהגים באלימות כזו?

    אהבתי

   3. לא כל ההינדים הם כמו שאת מדברת. רובם לא כאלה. הם מאוד אכזריים ביחס שלהם אל בני קאסטות נמוכות, והם עשו מעשי טרור נוראים נגד המוסלמים בקשמיר.

    אהבתי

 2. את כמובן צודקת ואכן מאד קשה להבין את ההתנהלות האירופאית אבל זו עובדה. מין הסתם האנטישמיות טבועה בדמם ובחלבם ולא משנה מה תעשה ישראל היא תמיד תהיה אשמה ולא צודקת.
   
  עיתונאי ספרדי מאד מפורסם פירסם מאמר בעיתונו לפני שנתיים או שלוש על האירופאים המטומטמים שהשמידו את העם היהודי על כשרונותיו, עדינותו, ערכי המוסר וההומניות שלו ומתוך נקיפות מצפון כביכול פתחו את השערים בפני עם אחר עם נטיות הרצח שלו, שתלטנותו ודיכוי ערכי המוסר וההומניות ועכשיו כולם אוכלים את זה בגדול ולמרות זאת הם אינם לומדים מאומה.
   
  חבל שאיני זוכר את שמו ואת שם העיתון שלו, הייתי מביא קישור כי זה באמת היה מאמר מאלף וזרם בזמנו באינטרנט. שמעת על זה?
   
  >:D<

  אהבתי

  1. כן, שמעתי את אברי גלעד מדבר על המאמר הזה בגלי צה"ל.
   נשאלת רק השאלה איך זה שבחו"ל היינו כל כך בסדר ובארץ… 😕
   טוב, אולי זה בגלל השכנים האנטיפתיים שלנו.

   אהבתי

 3.  
  אני אמנם קטנה ממך בכמעט 40 שנה,
  אבל קשה לי להבין למה את כ"כ גזענית כאן?
  לא כל המוסלמים אלימים, למה את סתם מכלילה?
  באמת צריך לרחם קצת על הפלשתינים,
  נראה אותך חיה כמותם, במצב שלהם, בתנאים שלהם, הם מאד מסכנים.
   
  העולם לא ילך כנגד כל המוסלמים בגלל קבוצה של אלף מתוך מילארדים, זה לא הגיוני וזה מכליל, בדיוק כמו שמכלילים את כל היהודים ככה גם את מכלילה את כל המוסלמים

  אהבתי

  1. כן רק ההבדל הוא שאת המוסלמים אפשר להכלילי כי יש על מה כנגד היהודים שלא עשו כלום ופשוט הרחיקו אותם ושנאו אותם בלי כל סיבה חוץ מקנאה עזה .
   וכמובן שיש חפים מפשע אבל לאט לאט הם נעלמים
   כי כל ילד שנולד לאבא מחבל הופך גם הוא מחבל
   ועם כמה שהם מסכנים אם נלחם בהם
   ונחזיר אותם למדינות ערב שלא רוצות לקבל אותם
   גם לנו יהיה טוב וגם להם היו תנאים יותר טובים .
   אז אם את לא מבינה במשהו פשוט אל תגיבי
   וזה לא גזענות זה פשוט סלידה מאנשים עם נפש רעה שאי אפש/ר להבין

   אהבתי

 4. אני לא חושבת שהעולם כזה טיפש כמו שהתקשורת עושה ממנו. כולם יודעים שאם יש טירור זה בא מהאיסלם. כולם פוחדים מהם. בשום מקום לא אוהבים אותם בשום מקום לא רוצים אותם.  אז יש כמה דגי רקק בעולם שכן אוהבים אותם ושונאים אותנו. ישר התקשורת קופצת. מי שהכי שונא אותנו זה אנחנו עצמנו. הטירור בהודו לא קשור בשום דבר עם ישראל. יש להם בעיות עם המוסלמים שלהם לא מהיום ולא מאתמול.

  אהבתי

  1. אני פשוט לא מצליחה להבין למה בכל מקום שיש בו מוסלמים יש בעיות ואלימות?
   תמיד הם מגיבים בתוקפנות ובטרור.
   וממש לא ברור לי למה הם כל כך שונאים אותנו 😦

   אהבתי

   1. מוסלמים שונאים את כולם. לא רק אותנו. כל מי שלא הם. הם שונאים את האמריקאים, את האירופים, את ההינדים וגם אותנו וגם בינם לבין עצמם. סונים נגד שיעים.

    אהבתי

  1. יכול להיות שזה נכון אבל בכל זאת…
   😕 
   כל כך הרבה כוחות וזמן מתבזבזים על כל השנאה והמאבקים המיותרים האלו.
   אם היינו משקיעים חצי מהאנרגיות האלו לשפר ולתקן ולבנות העולם היה נראה הרבה יותר טוב.
   אני די בטוחה שרוב האנשים הם כמוני, סתם בני אדם קטנים שרוצים לחיות בשקט ולא מרגישים נבחרים או משהו, רוצים שקט, לגדל בנחת את הילדים ולהזדקן בנחת ובכבוד.
   למה זה כל כך מסובך?

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s