סוף סוף חורף

בסוף ג'ינג'י עשה את הניתוח ההוא והוא בבית עכשיו, מנסה לשכב לפי ההוראות ולא כל כך מצליח (כמה אפשר לשכב עם הפנים למטה?) משתעמם ומתעצבן ובעיקר דואג כי שוב עוגי עשה שטות והסתבך עם משהו אידיוטי שבטח יעלה המון כסף ויגרום לנו להתעצבן ולרוץ לבית משפט ולדאוג כל הזמן.

אני לא מפרטת כי זה מסובך ומרגיז ונורא טיפשי, אין לי כוח לילד הזה.

היום נסעתי לעשות טסט לאוטו, ירד המון גשם בדרך וכשהגעתי התברר ששכחתי את ביטוח החובה בבית… מה לעשות, יש ימים כאלה אוף

לפחות בדרך חזרה הייתה קשת נהדרת שצילמתי דרך שמשות המכונית. בתמונה רואים אותה בקושי אבל במציאות היא הייתה גדולה ויפה מאוד.

 

58 תגובות בנושא “סוף סוף חורף

 1.  אז עשית בסוף את הטסט? שתדעי לך שטסטים מפחידים אותי יותר מהרבה דברים אחרים.
   
  מאחלת לך הרבה כוח, לג’ינג’י ולשטויות של עוגי.
  נכון שקשת יפה היא נחמה אמיתית?

  אהבתי

 2. ראשית רפואה שלמה לשרול,שנית אני מקווה שעוגי יצא מהסיבוך שנכנס אליו בלי שאתם תתערבו ובסוף גם לי יש טסט וצריךמלפני זה להכניס אותו לטיפול. שיהיה קל

  אהבתי

 3. מברוק שג’ינג’י עבר את הניתוח, אבל בחיית תכריחי אותו לשכב כמו שצריך, שלא יצטרך לעבור את כל זה שוב! 
  ממש מעצבן להגיע עד לטסט בגשם הזה ואז לגלות שאי אפשר כי ביטוח החובה בבית! אוף!
  אבל יצא לך אחלה תמונה, קשת מהממת (ואני באמת מתארת לעצמי שהיא היתה פנומנלית במציאות). 
  אגב אנחנו תמיד מצלמים את הביטוח ורשיון הרכב ומשאירים באוטו את הצילום ובבית את המקורי. כמובן שלטסט צריך להביא את המקור…..כך שזה לא היה עוזר במקרה שלך

  אהבתי

 4. אחרי שנים של טסטים מהגהנום גיליתי שאם אני משאירה את זה למוסך שממילא מכין לי את האוטו לטסט הכל קל יותר. אני מניחה שצריך לסמוך על המוסכניק שלא ידפוק אותך בטיפולים מיותרים, אבל ברגע שאת מוצאת אחד כזה זה שווה ביותר. 
  תחזיקו מעמד. גם עם כאבי הלב של עוגי והסתבכויותיו וגם שלא יסתבך לג’ינג’י הניתוח. שיהיו עוד ימי קשת בענן כאלה, זה עושה טוב לעיניים. 

  אהבתי

 5. החלמה מלאה לג’ינג’י
  (זה תמיד מצחיק אותי לקרוא שאת כותבת ככה על בעלך, כי גם לאבא שלי קוראים ג’ינג’י, אף אחד לא קורא לו בשם האמיתי שלו, לא בדר"כ)
  והקשת נראית יפה גם אם היא לא במלוא הדרה בתמונה

  היה כייף שירד סוף סוף גשם
  רק חבל שאצלי הוא ירד גם בתוך הבית
  או זה מה שקורה בבניה קלה שמים נכנסים דרך חריצים בגג ויוצאים דרך לא פחות ולא יותר המנורה בחדר שלי
  כמובן שמים וחשמל זה שילוב נהדר (מזל שלבשתי נעלי בית כשפתחתי את האור בחדר

  אהבתי

 6. המון בריאות הוחלמה מהירה!
  אהבתי מאוד את התמונה, משדרת אופטימיות… לפעמים הדברים הקטנים יכולים לעודד ימים קשים!
  שבוע טוב! 

  <a title="טיסות לרומא" href="http://www.talmaonline.co.il/Flights/Italy/rome.html&quot;>טיסות לרומא    <a title="חופשה ברומא" href="http://www.talmaonline.co.il/destinations/italy/rome.html&quot;>חופשה ברומא             

  אהבתי

 7. את כל כך צודקת שהתגברות על מכשול מפחיד זו חווייה מאד מעצימה. כל הכבוד לך וגם לאוטו שלך שעבר טסט כמו גדול. 
  איזו סאגה של תקלות! והחוצפה של השירות, מי היה מעלה על דעתו שגוררים רק פעם בשבועיים??? והבוילר….אוף!
  רציתי למחות על העובדה שג’ינג’י לקח על עצמו את תיקון גוף החימום אבל אני מבינה שהעין החלימה אז תודה לאל, הסאגה הזאת לפחות מאחוריו. 
  מילה על נהגי אוטובוס: חצופים! מה לא ברור? תחנה זו תחנה! בחו"ל (עד כמה שראיתי) אוטובוס לא רק עוצר בתחנה אלא גם פותח דלת ומחכה – X זמן (אם זה עירוני אז דקה, אם זה בין עירוני אז יותר) למקרה שיגיעו נוסעים. אצלנו מי שמע על זה????? בכלל התחבורה הציבורית….שווה פוסט נפרד! מאחלת יום / שבוע / חודש ללא תקלות כלל!!!

  אהבתי

 8. אני חושב שעניין הגרירה תלוי בסוג הביטוח שיש לכם לאוטו ואני מניח שאם זה אוטו קשיש יש לכם ביטוח צד גימל שבו אין הרבה הטבות כאלה ואחרות כשעושים ביטוח מקיף ,ברור שלאוטו קשיש אין צורך במקיף וזה בזבוז כסף. הכותרת של הפוסט מתאימה יותר לפוסט שלי לדעתי שכתבנו אותו כמעט באותו זמן:-)
  מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

  אהבתי

  1. בדקנו את החוזה עם חברת הגרירה, הם טעו ואנחנו צדקנו ואחרי שנקבל מהמוסך אישור שאין קשר בין שתי התקלות שקרו לרכב שלנו הם הולכים לחטוף תביעה או שישלמו לנו על הגרירה הפרטית שהייתה אגב זולה יותר מזו שהם הציעו לנו 

   אהבתי

 9. וגם נזכרתי שאפרים קישון כתב פעם קטע קצר על כל הטרדות המייגעות האלה.  למרות הנושא המעציב זה יצא לו נורא מצחיק,  והוא קרא לקטע ’המרדף’  –  שהתברר כשם מתאים לגמרי.

  אהבתי

 10. את גיבורה אמיתית, זה שהלכת לעשות  את הטסט, בפעם השניה לצאת לכזה מבצע, באמת אומץ אדיר. ונכון שזה לא כזה נורא, בעיקר כשהאוטו עובר ולא צריך לחזור על הטסט, אבל עדיין הטסט הוא אחד הדברים המלחיצים בעיני.

  טוב לשמוע שלפחות נושא העין של ג’ינג’י הסתדר, אלה בשורות מצוינות.
  חזקי ואימצי 

  אהבתי

  1. איזה מחמאות נפלאות 
   אבל למען האמת פשוט לא הייתה לי ברירה. זה היה היום האחרון והרי לא יכולתי לנסוע בלי לעשות טסט ולאף אחד חוץ ממני לא היה זמן.

   אהבתי

 11. יש בסיפור שלך גם מלא "חצי כוס מלאה" שאפשר לשים במוקד :
  הרופאה בדקה אותו ואמרה שהחלים לגמרי, צץרץ שמח להסיע את ג’ינג’י למוסך וכד’… כלומר לספר את הסיפור אחרת ואז משפט הסיום יהיה: "למרות שהיו כל מיני תקלות אנחנו יצירתיים ותמיד נמצא פתרון. יהההה!" 
  סתם. אני גם מתעצבן מכל מיני נותני שירות (שלא נותנים שום שירות) – רק מנסה להזכיר שהכל נפלא בתמונה הגדולה…חח

  אהבתי

 12. אם יש משהו מעצבן בנהגי אוטובוס זה שהם חושבים שאנשים חייבים לזוז כדי לדעת שהם באמת רוצים לעלות על הקו.
  אני תמיד דואגת לסמן לנהגים כי אחרת אני עלולה להישאר בתחנה ולכי תדעי מתי יבוא האוטובוס הבא, או שגם אם יש אוטובוס עוד 20 דקות יש פקקים
  בכל מקרה התחבורה ציבורית בארץ לא משהו בכלל

  לפחות דברים מסתדרים
  ושמחתי לשמוע שהעין של ג’ינג’י החלימה כמו שצריך והוא יכול לחזור בעצם לתפקוד רגיל
  זה ממש נהדר

  נראה לי שבסוף יצאת מחוזקת מכל המכשולים האלה

  אהבתי

 13. יש לי מוסכניק בשבילך שיעביר לך את האוטו טסט גם בלי האוטו: <a href=http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=858847&blogcode=14396999http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=858847&blogcode=14396999<br />
  אגב, באיזור פסח לאבא שלי נתקעה המכונית וכשהוא הזמין גרר מחברת הגרירה הודיעו לו שהאוטו יאוכסן איפשהו עד למחרת, ורק אז ילקח למוסך. הבעיה – המכונית היתה עמוסה בציוד יקר מהעבודה, אבל החברה יידעה אותו שהיא לא תהיה אחראית לכלום במידה ויקרה לו משהו במהלך הלילה. אז הוא כמובן רב איתם ללא הועיל, ובסוף הזמין גרר פרטי שלקח ממנו 800 שקל על הגרירה. גם לקח לו כמה שעות להגיע. ואחרי שהוא כבר הגיע והתחיל לגרור את המכונית, התפוצץ לגרר גלגל, והם נאלצו להמתין לגרר אחר שיגרור את הגרר. הלכו להם לפח עוד כמה שעות. ולקינוח, אחרי שכל היום הלך לו בהתמנה לגרר כזה או אחר, הוא התקשר לשאול מה שלומינו ושמע שבזמן הזה פרצה דליקה במושב שהתפשטה גם אלינו ושרפה את מחסן הכלים שלו שבחצר….

  אהבתי

 14. זה באמת ככה וממש בלתי נסבל. כשאת רוצה לרכוש ביטח מספיק שתאשרי בטלפון ותתני פרטי אשראי או חשבון ומיידית זה מתחיל והכסף יורד. כשהם צריכים לשחרר לך כספים שלך שאת חסכת אצלם כל השנים זו כבר אטימות לשמה פלטס ביורקרטיה מסורבלת דחיות והערמת קשיים. מאחלת שהכספים אכן יגיעו ובקרוב

  אהבתי

  1. אני לא מתכוונת לשתוק להם, פניתי כבר למפקח על הביטוח ולא אתבייש לפנות לבית משפט לתביעות קטנות. נמאס לי שמרמים אותי ועושקים אותי על כל צעד ושעל אבל זה כל כך מתיש 

   אהבתי

   1. בהצלחה מול המפקח על הביטוח! לנו יש סאגה ארוכה (מקווה שהיא כבר לקראת סופה אבל היא התחילה באמצע 2015!!) מול חברת כלל בפוליסה של אובדן כושר עבודה של T. באיזשהו שלב פנינו למפקח על הביטוח. כל מה שהוא עשה הוא להפנות את תלונתנו כפי שהיא לחברת כלל – שמאותו רגע הקשיחה עוד יותר את עמדתה, והפיקוח לא התערב יותר בכלל. 

    אהבתי

 15. מוכר לצערי,יש לנו זנבות של קרנות השתלמות וקופות גמל שנשארו מכמה מקומות ואנחנו בעיקרון יכולים לפדות אותם,מצד אחד זה לא הרבה כסף,פחות מ1000 שקל מצד שני אין לי כח לטפסים ולבירוקרטיה ואז אני אומר שאם כל אחד יתיאאש מלנסות לקבל את כספו אפילו אם זה 600,700 שקל זה נשאר למדינה  ולמה שישאר לה אם הוא שייך לי?
  לכן הפוסט הזה מעודד אותי לעשות מעשתודה ובהצלחה בקבלת הכסף

  אהבתי

 16. התכוונתי לכתוב לך שתורידי את הטופס במחשב, וראיתי שעשית זאת !
  מה באמת עושים אנשים שאין להם כוח  להלחם בבירוקרטיה??!!
  אני נלחמת בשם אבא שלי הקשיש כבר  מעל 3 חודשים שיושב לו החזר כספי שנכנס בבנק בטעות למישהו אחר ! ( גם לי אזלו הכוחות וכעת גייסתי את בתי לעזרה!)
  בהצלחה לך !!

  אהבתי

 17. עצבים. שמעתי פעם  מסוכן בטוח שסיפר לי שחברות הבטוח עושות הכל כדי להקשות על הלקוחות. הבטוח היחיד שהם משלמים ומיד זה בטוח חיים.. הם חוששים שאם הם יעשו בעיות אנשים יחדלו לעשות את הבטוח הזה והוא ממש מכרה זהב עבורם.
  עצתי לך היא שתחליטי שהם לא יעצבנו אותך ותהפכי לקרציה שלהם.  תשלחי פקסים או מיילים כי שיחות לא מקבלות תגובה ועל מיילים הם יענו.  בהצלחה

  אהבתי

  1. מה שהם לא יודעים זה שגם בעלי סוכן ביטוח. הוא כבר הרבה פחות פעיל כיום אבל עדיין יש לו רשיון סוכן ביטוח והוא יודע איך הם עובדים וכמה קשה להם להיפרד מהכסף שנמצא אצלם. הם ישלמו הכל עד הפרוטה האחרונה וגם יוסיפו פיצוי אם הם ימשיכו עם הסחבת 

   אהבתי

 18. ספרי לי על זה
  אבא שלי ואחותו מנסים להוציא כספים של סבא שלי ז"ל (אבא של אבא שלי, שנפטר נראה לי ב87) וכבר יותר מחצי שנה שעושים להם את המוות עם כל מיני טפסים ואישורים וכו’
  הם באמת עושים הכל כדי להקשות על הלקוחות לקבל את הכסף שמגיע להם
  אבא שלי היה צריך למצוא את הצוואה של אבא שלו, ואח"כ את הצוואה של אמא שלו, להוציא מחדש את התעודת פטירה של שניהם (זה אני עשיתי האמת) פשוט הזוי

  תהיי חזקה ותמשיכי להתעקש לקבל את הכסף שמגיע לך

  אהבתי

  1. חברות הביטוח והבנקים – לוקחים את הכסף שלנו בקלילות, אבל כשצריך לשלם לנו הם מתקשים מאוד לשחרר.
   כיום אני מצטערת על כל גרוש ששילמתי להם, עדיף היה לשמור את הכסף מתחת לבלטות.

   אהבתי

 19. בהצלחה במלחמה בטחנות הרוח. אני מאמינה בך צופה, יש בך את הלהט ואת האמת שיעזרו לך לצלוח את המהמורות. אני מעריצה אותך על כך, יודעת שאני הייתי מוותרת. לצערי. 

  אהבתי

  1. לא הייתי יכולה לחיות עם עצמי בשלום אם לא הייתי נלחמת על הכסף שמגיע לי.
   חסכתי אותו במשך שנים ממשכורתי הדלה, למה שחברת ביטוח מדושנת תהנה ממנו? מה שמרגיז אותי זה שאני צריכה להילחם על משהו שמגיע לי בדין.

   אהבתי

 20. החברות האלה גם מוגנות על ידי כל כך הרבה מחסומים שמקשים על ההגעה אליהם וקבלת מענה אנושי פשוט, שזה יכול להטריף את השכל.

  חצופים.

  אהבתי

 21. כל הכבוד שנלחמת וניצחת! מגיע לך, זה כסף שעבדת בשבילו ושמרת עליו.
  לא צריך דרך אגב להתעצבן באמת… רק לצעוק עליהם ב"כאילו" הם נלחצים אותו דבר ואת בריאה יותר…חחח

  אהבתי

 22. אני קוראת כאן את התגובות של כולם ומתייאשת. אמנם עוד לא מכירה באופן אישי תבעת תשלומים שמגיעים לי או למשפחה אבל זה מאכזב כל כך לקרוא שמישהו מחזיק את הכסף שלנו כבן ערובה ומסרב לשחרר, כמו שאמרת בעצמך, את מה שמגיע לנו ושחסכנו ביזע.

  אהבתי

  1. אל תתייאשי, מי שלא מוותר על זכויותיו משיג אותן בסופו של דבר. מרגיז שצריך לריב ולהאבק על כל דבר אבל בסוף מנצחים. 
   אני כל כך אופטימית כי הבוקר נחת הכסף בחשבון הבנק שלי 

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s