יום מעולה

היום היה לי יום מעולה, אבל ממש – קודם כל העניין של קצב, אני מודה, שמחתי לשמוע שהוא הורשע, שמחתי שהסנגורים שלו שניסו להכפיש את כל המתלוננות ולהציג אותן כשקרניות ומופקרות חסרות מוסר הפסידו.

כשהייתי צעירה יותר סבלתי מאוד מגברים מסוגו של קצב, גברים כוחניים שבמקום לחזר ניסו להפחיד ולכפות את עצמם על נשים. מבחינתם הם צדקו הרי בסתר ליבם הם ידעו שאין להם סיכוי לזכות בתשומת ליבה של אף אישה, ובצדק, כי הם עלובי נפש וחדלי אישים, והדרך היחידה שלהם להשיג נשים היא לאלץ אותן בעל כורחן.

ומה שמוסיף לתחושת הניצחון שלי היא העובדה שקצב היה יכול לקבל את עסקת הטיעון ולצאת בזול מכל הברוך שהוא בישל לעצמו, אבל הוא הרגיש כנראה שזו פגיעה בכבודו, והוא חייב לצאת גבר, גבר. ואולי חס על ההטבות שהיו לוקחים ממנו? ויתר על עסקת הטיעון והיה בטוח שהוא יצליח לסדר את כולם ולא היא – רצה לצאת זכאי ויצא אנס.

מבחינתי הוא חטף את כל מה שאיחלתי תמיד לכל הזבלים שנגעו בי בלי רשות, שהתייחסו אל הגוף שלי כמו אל עוד הטבה בעבודה, שהשפילו וזלזלו ופגעו ויצאו בלי עונש. אז הנה, עכשיו אחד כן נענש, ונענש בגדול!

רצה להשפיל ויצא מושפל ומבוזה, כראוי לו. וכן, גם אני הייתי במקום הזה, ולכן אני מאמינה לכל הנשים שעבדו תחתיו, ומאמינה לעיתונאים שתמיד ידעו שהוא כזה ולא העזו לספר, ולא מאמינה לקצב, ובטח לא לעורכי הדין שלו שראויים לו כמו שהוא ראוי להם.

צר לי רק על אשתו, אם כי אני מניחה שהיא כבר ידעה מזמן איזה מציאה יש לה בבית. רוב הסיכויים שהיא לא מופתעת.

 

ועוד סיבה לזה שהיה לי יום מעולה היא שהתקבלתי שוב לעבודה, הפעם לעבודה שנראה לי שמאוד מתאימה לי, גם מבחינת השעות וגם המשכורת, וגם סוג העבודה. אני לא אספר יותר כי אחרי כל סאגת חיפוש העבודה שלי וכל העבודות שהתחלתי ועזבתי אני מעדיפה לשתוק. אספר יותר פרטים רק אחרי שאהיה בטוחה שהפעם כן הצלחתי ואני באמת עובדת.

מה שהכי מצחיק זה שאחרי שחרשתי באינטרנט והתרוצצתי במשרדי כוח אדם בסוף הגעתי למשרה הזו דרך אימא שלי – היא מתנדבת באיזה מקום, וביום רביעי היא ראתה שפיטרו שם מישהי, ומיד הציעה שאני אבוא במקומה. אמרו לה שכבר מצאו לבחורה ההיא מחליפה, אבל יש אחת אחרת ששברה את האגן, וגם אחרי שהיא תבריא היא לא תחזור למשרה הקודמת, והם ישמחו לראיין אותי במקומה.

התראיינתי אתמול, וביקשו ממני לשוב ולהתקשר היום בבוקר. הבוקר התעוררתי מוקדם, מתוחה ולחוצה, גם בגלל המתח שבנו אמצעי התקשורת לקראת הכרעת הדין של קצב וגם בגלל הכרעת הדין הפרטית שלי. חיכיתי בסבלנות עד שהגיעה השעה ואז התקשרתי, ולשמחתי אמרו לי מיד שהתקבלתי, ושאבוא בבקשה עוד היום למלא את הפרטים שלי.

שמחה מאוד נכנסתי למכונית ובדרך שמעתי שקצב יצא אשם ושמחתי פעמיים. ואגב, ממש לא אכפת לי כמה הוא יקבל, מצידי שיצא רק במאסר על תנאי. אין לי שום רצון לראות אותו בכלא, מספיק לי שהשופטים אמרו שהוא אשם ושקרן ושהמתלוננות צדקו, יותר מזה אני לא צריכה.

43 תגובות בנושא “יום מעולה

  1. עד כמה שידוע לי מקור התמונה הזו היא מפרסומת ישנה מאוד מתקופת מלחמת העולם השנייה. כל הגברים הלכו לצבא והיה חסר כוח אדם וניסו לשכנע נשים ללכת לעבוד בבתי חרושת, מה שהיה יוצא דופן בשנות הארבעים של המאה הקודמת.
   קראו לה נדמה לי בטי המסמררת או משהו. הנשים הללו עבדו מחוץ לבית ונעשו עצמאיות ואחרי שהמלחמה נגמרה הן כבר לא רצו לחזור למטבח וככה התחילה התנועה הפמיניסטית.
   התמונה הזו היא כמובן עיבוד של הכרזה הישנה ההיא ובמקום פטיש יש מחשב.

   אהבתי

 1. מזל טוב כפול!
  מחזיקה אצבעות…
  אני מרחמת גם על הבן שלו, הוא נראה שבור. זו מורשת ממש גרועה של אב לבן.

  ומתעצבנת מכל אלה שהפוליטיקה עדיין מעל המוסר והשכל הישר שלהם ומיד קופצים עם המזרחיות והשמאל.

  אהבתי

   1. הוא חי עם עצמו שנים בשיא הכיף… אני מסכימה עם טליק שקצב צריך להענש ולהיות בכלא.

    אהבתי

 2. בהצלחה יקירה. מגיע לך.
  אני מרוגזת נורא שנתנו לפשפש כזה כמו קצב לייצג אותי כנשיא. מה נהיה פה במדינה? אולי אחרי ההרשעות(כנראה שגם אולמרט בדרך) המנהיגים שלנו יזהרו במעשיהם.
  הבושה של איך שנראות פנינו בעולם היא גדולה. מבחינתי שאיזה עורכת דין תתבע אותו בתביעה יצוגית כי הוא התמנה לייצג אותנו בכבוד ומה שהוביל אותו היה הזובי שלו. כבוד הוא לא הוסיף לי.

  אהבתי

 3. בקשר לקצב
  זו הבעיה של כל גבר שלא חושב שלמעשים שלו (עם נשים) יהיו השלכות מרחיקות לכת
  גם עליו אבל גם על המשפחה שלו

  שיהיה בהצלחה בעבודה החדשה
  אני גם מקווה למצוא אחת, רק שזה נורא קשה
  בכל מקרה מחזיקה לך אצבעות – שיהיה טוב!

  אהבתי

 4. אני ממש שמחה בשבילך שמצאת עבודה. שיהיה בהצלחה!
  לגבי קצב, זה לא עושה אותי שמחה. אבל אפשר לומר "שבעת רצון" שהצדק יצא לאור. אני נורא מרחמת על אישתו… תארי לך מה עבר עליה.
  גם אם הוא לא ישב בכלא הרבה, את העונש שלו הוא קיבל. זה עונש ענק לאדם כזה לעבור את מה שהוא עבר מאיגרא רמה לבירא עמיקתא.

  אהבתי

 5. מזל טוב! איזה בשורות טובות. ממש כיף לקרוא 🙂
  נראה לי שאת מנצחת את הסטטיסיטיקה ובגדול. הוכחת השנה יותר מפעם אחת שנשים בנות 40+ עם כוח רצון מצליחות למצוא עבודה, וכל הכבוד לך! 
  אני מקווה שהפעם זה זה, וגם אם לא אז אין סיבה להתייאש כי זה רק עניין של זמן עד שיבוא הדבר שנכון לך.
  ולגבי קצב – אני מקווה מאד שהוא יקבל עונש שמתאים לחומרת העבירה אחרת כל הכרעת הדין תהפוך להצגה ובית המשפט לקרקס. מצד שני, אני ממש לא אתפלא אם הוא ייצא בזול כי בשנים האחרונות בית המשפט נוהג לשפוט לחומרה רק אנשים שפוגעים בבית המשפט. מאז שהם גזרו שלוש שנות מאסר על זורק הנעל הכל נמדד לפי זה. לפני שבוע קראתי שנהג שיכור שפגע בתינוקת והפך אותה לנכה קיבל שנת מאסר. זה מקומם.

  אהבתי

 6. צודקת במליון אחוז בעניין האיש המבוזה הזה שפעל מתוך אפסיותו כמו שכל אנס פועל.

  מזלטוב לעבודה החדשה – שנה חדשה מאירה את פניה אלייך.

  שנה נפלאה צופה יקרה, לך ולשלך.

  אהבתי

  1. יש לי הרגשה סחלב שהעבודה החדשה שלי תקבל את ברכתך, קודם כל זו רק חצי משרה ככה שיהיה לי זמן לעבוד גם עם הג’ינג’י, ושנית מדובר בעבודה עם אנשים מבוגרים שזקוקים לעזרה ולאוזן קשבת. עבודה שלא למטרת רווח כספי אלא הבאת רווחה לבני אדם.

   אהבתי

 7. פוסט אופטימי ונחמד. כן, גם אני נורא שמחה שקצב אוכל אותה. אין לי ספק שהוא הפעיל לחץ אינסופי על כל עובדת, ושמעתי שהוא בחר בכוונה אם חד הורית, שצריכה את העבודה- כמטרה, ועוד.

  קראתי בעיון את התיאור של א’  מבית הנשיא לפני כמה שנים על מה שעשה לה (והיא בכלל לא נכנסה לכתב האישום בסוף), והזדעזעתי. להתקשר למזכירה בשבע בבוקר ולומר לה לא ללבוש תחתונים מתחת לחצאית לעבודה, למשל. להתפשט ולהגיד לה לגעת.. פשוט גועל נפש. יש אנשים שאין להם שום כבוד בסיסי לבני אדם אחרים. וזה היה הנשיא שלנו. בושה.

  עשר נשים לא ממציאות. הן מעידות על התנהגות איומה של שנים. ’שוביניסט’ זאת לא מילה לגביו. ’אנס’-דווקא כן.

  וחוץ מזה,אני שמחה שהולך לך גם קצת בחיים.

  🙂

  מזל"ט על העבודה החדשה! נקווה שזאת העבודה שרצית.

  אהבתי

  1. נ.ב: אבל דווקא כן מגיע לו כלא. שאנשים כמוהו יפחדו, יראו וייראו ואולי ילמדו להתנהג לבני אדם, שעובד הוא לא זבל שאפשר לעשות בו ובגופו מה שרוצים. אחרת הם לא ילמדו את הלקח.אדרבא,הוא צריך עונש שיהדהד בציבור.

   אהבתי

   1. לדעתי די כבר במה שקרה לו אבל על זה יחליטו השופטים.
    ונכון להיום נדמה לי שהפעם הצלחתי, ימים יגידו אבל בינתיים יש לי הרגשה טובה.

    אהבתי

 8. כמי שנפגע ממערכת המשפט הישראלית (בכמה מקרים), וחווה על בשרו שאין כל צדק במערכת, אין לי כל בטחון שאכן נעשה כאן משפט צדק.

  אהבתי

 9. התעדכנתי אצלך אחרי היעדרות.
  1. המון ברכות הצלחה בעבודה החדשה!
  2. האחרון שהגיב כאן לפני קצת מבטא איזו תחושת, איך להגיד בלי להסתבך איתך ועם כל עמישראל, סימן שאלה קטנטן שראוי להרהור נוסף. הנה אמרתי. על החיים ועל המוות.
  אבל בהכירי את הביוגרפיה שלך, מאד-מאד מובנת ומוצדקת בעיניי התגובה שלך. באמת. בקיצור, מורכב.
  3. בין הצילומים היפים שלך מן הכרמל, נמצא אחד שלא יכולתי להתיק ממנו את העיניים. זהו הצילום השני מלמעלה, שכולל עצים בכל מצבי הצבירה הקיימים שם: שרופים, ירוקים, צהובי-שלכת, מלבלבים…יופי צרוף! כל הכבוד לך על עיין טובה וצילום מרהיב ואמנותי.
  4.שנה טובה לך וליקירייך כולם!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s