תעשה לי ילד?

 הנושא החם הצליח לנער אותי מחוסר החשק לכתוב על חיי שהם לאחרונה לא משהו. אני לא אפרט כי זה מבאס ומשעמם וחמור מכך – יותר מידי אנשים כבר מכירים אותי אישית, ולך תכתוב פרטיים אינטימיים על חייך כשאתה יודע שמי שיקרא מכיר אותך, שוחח אתך בטלפון, או נפגש אתך פנים אל פנים.


אולי יש כאלה שזה לא מפריע להם, אבל לי זה גורם להתכווץ מרוב מבוכה.


 


עדיף לפנות לנושא החם הכללי והלא אישי – תעשה לי ילד, למה בכלל הכוונה בקריאה המוזרה הזו?


לעניות דעתי – דעתה של קשישה פולניה שמרנית – זו דרך אחרת מנומסת (?) להגיד בוא הנה ותן לי קצת מהחומר הגנטי שלך, ותשים אותו בבקשה במקום המיועד לו, ושים לב בבקשה, זה לא בפה שלי וגם לא בתחת, לא זה בחור השלישי, כן בדיוק שם… ובקיצור – אני חרמנית עליך, רק עליך ואני רוצה אותך.


פעם די היה בהצעה לסקס כדי להקסים גברים, אבל כיום כשלעשות סקס נעשה פשוט וקל כמו לשתות כוס מים מינראלים חייבים להיות קיצוניים יותר ולהגיע להרד קור, לליבה, לסיבה האמיתית בגללה אנשים מוכנים להתפשט, להתחכך באדם אחר מהמין השני, להזיע ולהתנשף עליו ובתוכו, בקיצור, התכל'ס של כל הגועל נפש – תינוק, יורש עצר, המשך המין האנושי.


כמה חבל שאותן נערות פוחזות ומיוחמות ואותם גברים צעירים שנהנים מתביעתן לעשות להן ילד לא מבינים שכדי להיות ראוי לעשות ילד עם מישהי אתה צריך יותר מטעם טוב בבגדים, שיער וחשבון בנק שופע, שרירים ושיניים טובות, לעשות ילד זה קל וגם נעים, (אחרת איזה סיבה הייתה לנו לטרוח ולערבב את הגנים שלנו באלה של  מישהו אחר), אבל לגדל אותו, לחנך, לפרנס, לעמוד בקשיי גיל ההתבגרות, נו, טוב, בשביל המשימה הממושכת, היקרה והמפרכת הזו צריך קצת יותר מחיוך מקסים, וגיטרה ביד, או מה שזה לא יהיה שמדליק צעירות פותות שלא יודעות מה באמת חשוב בחיים.


לא נורא, בסוף הן ילמדו, זה ייקח זמן וזיעה, ובטח גם דמעות, אבל הן ילמדו, ואני מניחה שגם חלק מהגברים ילמדו, אולי…. וגם אם לא, גם אם תהיו הורים דפוקים, אנוכיים וילדותיים תמיד תוכלו לקבל הזדמנות שנייה ולהיות סבא וסבתא נפלאים, מחשבה מעודדת, נכון?


 


זה מה שרציתי בעצם להגיד – תעשה לי ילד רק אם אתה מוכן להישאר איתי גם אחר כך, להמשיך לגדל אותו גם כשהוא תינוק בכיין ומרגיז, וגם כשהוא ילד קטן ושובב, וגם כשהוא הופך למתבגר מרדן וחצוף, ולא, לא אכפת לי שאתה יפה כמו אליל יווני, שר ורוקד, עשיר כקורח, יש לך תוכנית טלוויזיה ורואים את הפנים שלך בעיתונים, אם אתה עושה ובורח זה לא שווה, התנאי שלי הוא שתישאר אחרי שהילד ייוולד, ותמשיך לגדל אותו איתי גם כשאני כבר לא אהיה צעירה ויפה כל כך (גם אתה תזדקן במקביל, ואם תטרח להביט בראי תראה עליך את אותות הגיל) וגם כשהשער ילבין, והעור יתקמט, ומשיכת היתר בבנק תגדל, והבריאות כבר לא תהיה מובנת מאליה, ויהיו צרות ובעיות, וקשיים, אם כל אלה לא יבריחו אותך אז בסדר, אני אשמח שתעשה לי ילד ולא אכפת לי שאתה לא הכי יפה, ולא הכי עשיר, ולא יודע לשיר או לרקוד ונרדם באמצע יומן החדשות, זה לא חשוב העיקר שאתה נשאר ונושא יחד איתי בעול.


 ביצית וזרע


תוספת מאוחרת לכל מי שהעיר לי בתגובות שאני לא מבינה את הביטוי וזה סתם… אני יודעת, אני לא כל כך מנותקת, אבל דווקא הקריאה המטופשת הזו שבאה כתחליף למשפט – אני מעריצה אותך וחמה עליך ובא לי להיכנס אתך למיטה – מגלה למה באמת באו לעולם הרומנטיקה, האהבה והחרמנות. הם כולם המצאות של אימא טבע שנועדו לגרום לנו לשכוח מה התוצאה של סקס בין גבר לאישה.


סקס הוא כיף ושמחה גדולה, אבל הוא קיים כדי לפתות אתכם ואתכן להביא תינוקות, זו המטרה העיקרית שלו, כי אחרת איך נפרה ונתרבה ונמלא את הארץ?


ונשים, גם אם הן לא מודעות לכך בגיל צעיר, בוחרות בסופו של דבר את מי שיהווה אבא מוצלח, שיהיו לו גנים טובים, שיהיה מפרנס טוב, וחשוב מכך – שלא יסתלק לדרכו אחרי שעשה את שלו אלא יישאר ויעזור לגדל את הצאצאים עד שיעמדו ברשות עצמם.


ולכן אסור לכן לשכוח גבירותי שבסופו של דבר הבדיחה היא על חשבונכן ואם כבר לעשות ילד אז עדיף לבחור בן אדם יציב ושפוי, וחבר טוב, גם אם הוא לא כריזמטי ויפה כמו הזמר/שחקן/דוגמן וכן הלאה.

67 תגובות בנושא “תעשה לי ילד?

 1. למיטב הבנתי ’תעשה לי ילד’ זה ביטוי של סלנג
  כשאומרים את זה למישהו הכוונה שמאד מחבבים אותו. שהוא קול.. שהוא משהו שמדליק אותי לא במובן של סקס.
  כשעשו לנשיא פרס יומולדת, אחת האמניות שעלתה לבמה לברך אותו אמרה לו את הביטוי הזה (שנשמע ממש נורא) אני יותר מבטוחה שהיא לא התכוונה לילד של ממש, אלא לזה שפרס הוא אחלה של אדם.

  אהבתי

  1. הביטוי הזה התחיל בדיוק ממה שהוא – תשכב איתי (וכתוצעה מכך יהיה לי ילד), ואחרי שמודעות לאמצעי מניעה נוצר, זה הפך רק לסלנג.

   אהבתי

 2. ל"תעשה לי ילד" יש כבר הרבה המשכים כמו "תעשה לי נכד" או "תעשה לי אחיינים", ובעיני זה סתם ביטוי לאהבה שיכולה להיות רגעית כמו כשרואים זמר מתפרע על הבמה ומתאהבים לשנייה בחיוניות שלו, ושוכחים אותו בסוף ההופעה אלא אם את מעריצה בת 12 ואז את עוד לא מבינה את המשמעות האמיתית של "תעשה לי ילד"…
  אגב, שמעתי שלמילה "זורם" במובן של "אני זורמת איתך" יש עכשיו משמעות חדשה והיא אומרת – אני מוכנה לעשות את מה שאתה רוצה למרות שאני ממש לא מסכימה.
  וחוץ מזה, את מתעוררת בשעה מאד מוקדמת בבוקר.

  אהבתי

  1. תעשה לי נכד
   מעניין מה החבר של הבת שלי יגיד אם אני אצעק לו את זה?

   וכן, אני קצת מקוררת וכל דפוס השינה שלי השתבש, אחרי שכתבתי את הפוסט הזה חזרתי לישון.

   אהבתי

 3. אני איתך, פולניה מקשישה. 
  כן,כן, ביטוי של אהבה/חיבה/הערצה  עלכ…פחחחחח. לכו תמצאו משהו יותר יצירתי. דור עילג , זה מה שזה.
  והצילומים שלך יפהפיים. לא יכולתי להתיק עיניים מהשדה הירוק. מקווה שבקרוב מאד תחוללי שוב בשביליו כאיילה שלוחה.

  אהבתי

  1. אני מחכה בקוצר רוח לחורף, יש כמה חודשי חסד שפשוט תענוג לצלם, אחר כך הכל מתייבש ונראה מאובק ומרופט.

   אני יודעת שהן צועקות תעשה לי ילד סתם, זה נשמע יותר טוב מאשר לצעוק אני רוצה לעשות אתך סקס, אבל רק בגיל שלנו מבינים שכל הרעש והצלצולים של אהבה וסקס ורומנטיקה זה תעלול של הטבע שנועד לגרום לנו לשכוח כמה זה קשה לגדל ילד ובכל זאת להמשיך את קיום המין.
   עד שקולטים את זה כבר מאוחר מידי ואת מתחילה לדאוג שגם הבת שלך תעשה בחירות מטופשות  

   אהבתי

 4. לעשות ילד ללא ספק זה ענין רציני.
  אני אישית מסכים עם התנאי שלך אבל זה כבר שייך לתחום הבחירה החופשית של אדם בינו לבין עצמו.
  לפעמים בוחרים את בן או בת הזוג על פי יופיים בלבד או על פי תכונה אחרת ומעדיפים לגדל את הילד לבד או עם מישהו אחר.

  אהבתי

  1. אפשר לעשות בחירות טיפשיות כאלה רק בגיל צעיר, לפני שמבינים מה זה באמת לגדל ילד.
   קשה מאוד לגדל לבד ילד ובכלל, החיים קשים ומסובכים, לבחור בן זוג שיהיה גם בן אדם וחבר ומישהו שאפשר לסמוך עליו זו ההחלטה הקשה ביותר שאישה עושה מרגע שהיא מתבגרת מספיק כדי להפוך לאם.
   בחירה לא נכונה שמבוססת על הבלים כמו מראה חיצוני וטעם בבגדים יכולה לשבש את כל חייך, חבל שגברים לא מבינים מה באמת עושה את זה לנשים

   אהבתי

 5. כתבת כל כך ברצינות ואני איתך בכל מילה, אבל נראה לי שהנושא החם שמבוסס על הפוסט של בובי התכוון למשהו קליל יותר .
  כשראיתי שכתבת לנושא החם ציפיתי לרשימה של 10 גברים …
  סתם, אני צוחקת…

  זה אכן ביטוי של סלנג, שהנערות צועקות גם לעבר זמר  נערץ,
  ואינני חושבת שהן באמת מתכוונות שיֵלד איתן ביחד ילדים…

  אהבתי

 6. אני בטוחה שהתכוונו בנושא החם לחלק הקליל של המשפט "תעשה לי ילד"
  ולא הרבה חושבים על המשמעות האמיתית (והכבדה) שלו
  ילדים זה שמחה
  אבל לגדל ילדים זה גם דיי יקר
  במיוחד בעולם שלנו

  כשאנחנו רואים את כל מקרי הגירושין, שההורים רבים על הילדים ובסוף הילדים גרים אצל האמא ורואים את האבא פעם-פעמיים בשבוע במקרה הטוב.

  ילדים זה לא משהו שעושים בתור הלצה
  למרות שהדור של היום צוחק מהומור מאוד נמוך וכל דבר אצלם יכול להפוך בקלות לבדיחה
  ילדים זה עניין רציני
  אני אף פעם לא אהבתי את המשפט הזה "תעשה לי ילד"
  האמת, לדעתי זה משפט משפיל (לאישה שאומרת אותו)

  אהבתי

   1. חחח
    לא רק אותך
    רוב הנשים שאני מכירה (גם בגילי) לא אוהבות את המילה הזו – כוסית
    אני גם לא אוהבת את המתנחמדים שמשתמשים בכפרה ונשמה

    אהבתי

 7. צופה יקרה,העלית חיוך גדול על פני.

  מעולם לא שמעתי אותך מדברת כאלה גסויות.

  פוסט משעשע (עוד לא סיימתי לקרוא,אבל אסיים). ואני תוהה יותר מפעם לגבי החברה, שמבחינת כל אמהותיה הפולניות לדורותיהן, "לעשות ילד" זה ממש שיא השאיפות

  (הנה,רק לפני כמה ימים התעצבנתי קשות על מישהי שנברה בחיי הפרטיים ותהתה מתי אהיה כבר "כמו כולן". על אף אושרה כי גדול,אני לא אמרתי לה לעשות דברים שעשו אותי שמחה (למרות ששירות קרבי היה עושה לעדינונת נפש הזאת רק טוב…). לא ברור לי למה היא מרגישה שיש לה זכות לומר לי איך לחיות ומה לרצות…).

  זהו. זה אכן נהיה משפט שגור של פרחות, "תעשה לי ילד".

  אהבתי

 8. הביטוי הזה, הוא ביטוי טיפשי כמו ביטויים אחרים, וכמותם גם הוא יעבור מן העולם בשלב מסויים.
  את אכן לא חייבת לכתוב דברים אישיים כאן, אך כדאי אולי שתכתבי זאת לעצמך, אולי ביומן. כיוון שלכתיבה יש כוח משחרר ויש האומרים גם מרפא.
  (לגבי "מרפא" אני טיפה סקפטית)

  אהבתי

 9. הבנתי את הרעיון של הפוסט. אבל לקחת רעיון קליל והפכת אותו למשהו רציני ביותר. קצת חבל לא? 
  הרי אף אחד מהבנות שרשמו את זה לא באמת התכוונה למה שהסברת….אז,למה לעשות את זה כל כך כבד? למה כל השליליות הזאת? 
  בסה"כ רעיון כליל ונחמד שנועד כדי שנספר מי הבחורים השווים והסקסיים ביותר לדעתנו. 

  אהבתי

 10. אני בכל זאת לא מבינה.
  כן, את זה שהחרמנות באה מהטבע כדי לפתות אותנו להוליד ילדים, אבל נראה לי שאת סתם מסתבכת עם זה. זה לא העניין. הביטוי "תעשה לי ילד" בהכרח לא מתקשר לבאמת לעשות ילד למישהי. אני משערת שאף אחת מהבחורות שכתבה את זה לא באמת רצתה ילד ממי שזה לא יהיה המפורסם. אז על מה הביקורת?

  אהבתי

  1. אני דווקא כן מבינה, למרות גילי המופלג אני בהחלט מבינה את הביטוי הזה, אבל לפעמים בא לי להסתבך, אם הייתי יודעת שאגיע למומלצים אם הסיבוך הכבד שלי ואצטרך להסביר את עצמי לכל כך הרבה נערות צעירות אולי הייתי מוותרת על הרעיון.

   אהבתי

 11. מצד אחד אני מאוד מסכימה עם ההתנגדות להמוניות של הביטוי ולאיבוד משמעותו האמיתית,
  אבל מצד שני, איך שאני רואה את זה, כשאנחנו צועקות "תעשה לי ילד" אנחנו מתכוונות בדיוק לזה. נכון, לא ל"תגדל לי ילד" או "תשלם לי מזונות", אבל גם לא ל"אני רוצה לעשות איתך סקס", בכלל לא.
  ברור שזו הגזמה מוחלטת, אבל הביטוי בא להעריך דווקא את הגנים, בגלל שהבחור כזה יפה ומוצלח ומנגן מקסים, אני רוצה שהילד שיהיה לי יקבל את הגנים שלו, ולאו דווקא את עצם הפעולה של הסקס.
  הפוסט מעולה, אגב, אהבתי.

  אהבתי

 12. זה יותר סלנג מאשר ממש להתכוון להוליד ילדים מאותו בחור עשירחתיךדוגמן או מה שלא יהיה,
  תעשה לי ילד במובן שהלוואי שגבר יפה כמוך יהיה אבא לילדים שלי,
  וכן, זה בא להחמיא לבחור, לרוב זה נעשה גם ברוח השטות, לא ככוונה שמישהי בת 12 באמת רוצה לשכב עם הזמר האהוב עליה אם הייתה לה את האפשרות.. 

  אבל אהבתי את הדעה שגיבשת, ולא, זה לא מוגזם כמו שאחרות פה כתבו מעליי, זה בדיוק במקום, כי "לעשות אהבה" כבר ממזמן הפך למשהו קצת אחר…
  הרבה פעמים לא קשור לאהבה בכלל..

  פוסט מעולה, הגיע לך הפרסום בדף הראשי 

  אהבתי

  1. תמיד נעים להגיע לעמוד הראשי אבל אני מופתעת איך זה קרה לי עם פוסט שכתבתי באישון לילה, מקוררת מאוד, אחרי מריבה עם הבעל ובמצב רוח קטלני.
   החיים מלאים הפתעות

   אהבתי

 13. אני מסכימה איתך, צריך בגרות מצד שני ההורים כדי להביא ילד לעולם.
  אבל אל תשכחי שגם יש תאונות וטעויות ומתבגרים לא מולדים ילד רק כי פתאום בא להם אחד כזה או אחר.
  חוץ מזה, אני מכירה אמהות חד-הוריות נפלאות ואפילו הורים שהולידו בגיל מאוד צעיר והסתדרו יותר טוב מהורים שגידלו ילדים בין הגילאים 30 ל40
  יש בנות שלא מבינות מה זה ילד אבל זה לא בגלל חוסר בגרות אלא בגלל חוסר ניסיון, אחרי שיהיה להם אחד כזה, הן יבינו.

  אהבתי

 14. נכון שהמטרה של סקס היא הדרך של הטבע לפתות אותך להתרבות, אבל המטרה של הימשכות לגברים יפים היא כדי להגיע למטרה הזאת בדיוק- הגוף שלך לא ייתן לך להימשך למישהו בעל אופי חמוד יותר מאשר מישהו שמשדר גנים טובים.

  אהבתי

 15. חחחחח אהבתי ביותר !
  אפילו שזה סלנג ולא באמת הכוונה שיעשו ילד באמת חחחח אבל אהבתי תפוסט !ואיי והופתעתי שאת בת 54 .. הייתי בטוחה שבישרא יש רק מתבגרים חחח
  המשך שבוע מעולה

  אהבתי

 16. מישהי למעלה כבר אמרה שהמשפט הזה נאמר כחלק מביטוי.
  אבל עדיין לפעמים כשאני אומרת על לאונרדו דיקפריו או ג’וני דפ ומדברת על ילדים, תמיד קיים בי רצון שזה באמת יתממש.
  איפה האחראיות? אין אחראיות כי זה לא יתממש… 😛

  אהבתי

 17. "סקס נועד כדי להביא ילדים".

  מה משפט כזה אומר? מה אנחנו אמורים ללמוד ממנו?

  סקס זה כיף, ואנחנו עושים אותו כי זה כיף. למי איכפת מהסיבות האבולוציוניות, או מ"אמא טבע"?

  אהבתי

 18. סליחה על השוביניזם שאולי ינדוף מן התגובה הזו.

  אנחנו כולה קיימים 2 מליון שנה. במונחי אבולוציה זה כלום. המוח אולי התפתח, אבל שאר הגוף נשאר כשהיה. שרירים עדיין מושכים נשים יותר משכל. צעירים יותר מזקנים וכו’ וכו’.

  נשים מתוכנתות פיזית לירות הכי גבוה שאפשר ולהשיג את הגבר עם הגנים הכי טובים ולעשות איתו ילד. זו הסיבה שהמין האנושי משפר את עצמו (בתקווה) ממחזור למחזור.

  ככל שננסה להכחיש זאת, לא הגברים ולא הנשים בוחרים את בני הזוג הטובים להם או הנוחים להם, כי כולנו פיונים של האבולוציה. נשים לוקחות גבר גדול עליהן בכמה מספרים ומתמרמרות שהן לא מקבלות את האהבה וההערצה שהן רוצות, וגברים לוקחים אישה ע"פ המראה ומתלוננים שאין לה הרבה חוץ מזה.

  ומתי זה נגמר? כשעוברים את גיל האבולוציה. אז ורק אז, פתאום ההורמונים מפסיקים לדחוק והמוח מתחיל לעבוד, ורק אז מתחרטים על השטויות שעשינו פעם.

  אבל ככה זה, אי אפשר להילחם באבולוציה 🙂

  אהבתי

 19. לא הבנתי כלכך למה התכוונת, 
  כי המושג "תעשה לי ילד" לא מתכוון באמת וזו הרי רק מחמאה
  ואם ניקח את זה ברצינות אז מן הסתם שבנות לא ירצו לעשות ילד ממישהו שלא יישאר איתן, מתי מישהי ביקשה את זה ככה סתם כי הגבר יפה? 
  ואם את שואלת למה אנשים עושים סקס בכלל ונמצאים בסטוצים, אז זה לכיף ומן הסתם לא הכוונה של להביא ילדים. 
  ואם את בכלל מדברת על סקס שבטעות הוביל להיריון אז זה בטח לא מבחירה. 
  אולי יש כאלו שלא מוכנים לזה נפשית אבל הטענה שהצגת פה לא קורת לדעתי.. 

  אהבתי

   1. למה? -כי מגיע לך. מישהו אהב את מה שכתבת.

    ולמה לא, יש לך בלוג נחמד וותיק ו…מגיע לך.

    אגב, לגבי התגובות האחרות של חלק מהאנשים פה- אוף, אבל למה לבזבז עצבים עליהם.

    את יכולה למחוק תגובות של ילדים טיפשים שמעצבנים אותך.לפעמים אני מרגישה שחבל לבזבז אנרגיה על תגובה…

    🙂

    אהבתי

 20. חחחחחח מסכנה רק בגלל שגדמו לך תרחם אז את חושבת שזה כ’’כ סיפור להגיד "תעשה לי ילד" כי הן יכולות ואת לא……….
  זה סלנג צורת דיבור בצחוק גיחי גיחי כמו "אש עלייך"! 
   רק אל תעשי פוסט על פירומנים עכשיו. פליז.

  אהבתי

  1. גדמו לי את הרחם?
   כמה טיפשה ורעה יכולה בחורה אחת להיות?
   אולי באמת אכתוב פוסט על תגובות אנונימיות מרושעות, כמה שהן יותר נבזיות וטיפשיות ככה הן יותר אנונימיות.
   לי אולי אין כבר רחם אבל יש לי שכל ונימוסים טובים, מה יש לך?
   ראש נבוב, ולב שחור, נעשה לי רע מלחשוב איזה ילדים דפוקים יצאו לך.

   אהבתי

   1. דיי נו אל תרדי עליי הרי אני חסרת נימוסים ובזויה גם ככה. 
    למה לב שחור? זה מה שחשבתי באותה שנייה שקראתי את הפוסט.
    חח כן אה לכתוב פוסט על כמה שתגובות מילדים בשם בדוי זה בזוי ורע אוי ואבוי לנו הנוער של היום בלה בלה. 
    לכי לחוג קרמיקה או משהו תטביעי את המרמור שלך 

    אהבתי

 21. נכנסתי לפוסט בצד של "הבת שלי" בתפוז,
  הרגשתי ממש כאילו אמא שלי כותבת את זה עלי.
  בדיוק אותם דברים, אחד לאחד..
  אין דבר אחד ששונה בין מה שכתבת על בתך ועל מה שאני ומה שאמא שלי לוקחת ממני,
  [התחלה זה היה מחשיד, האם לאמא שלי יש בלוג?,
  גם אבא שלי גינג’י והכל, והאמת שזה די הלחיץ אותי…]
  אבל זה נתן לי גם מבט אחר על מה שאמא שלי אולי חושבת, וזה עזר לי
  אני יודעת שזה לא קשור לפוסט הספציפי הזה אבל, תודה (:

  אהבתי

 22. לפני הכל – תגובות מרושעות כמו כמה שלמעלה אני פשוט מוחקת – למה שיכערו את דף התגובות וירגיזו אותי כל פעם מחדש?

  כתבת מאוד נכון, על זוגיות ומשפחה, ועל החברות והמחוייבות שהן הכי חשובות בבחירת בן הזוג. כמה מהתכונות שחשובות להצלחה מקצועית, כמו, כריזמה, מראה חיצוני, קסם אישי ויכולת לשלוט באנשים אחרים על ידי מניפולציות, הן התכונות הכי הרסניות לקשר זוגי.

  מקווה שהחיים, באופן כללי, יותר נעימים עכשיו. (כתבת בהתחלה שהם לא.).

  אהבתי

  1. זה בא והולך, יש תנודות, לפעמים טוב יותר, לפעמים פחות, בדרך כלל סטנדרטי.
   החיים שלי ואני מניחה ששל כולם הם מאבק יום יומי, לשלם מה שצריך, לסדר, לנקות, להכין, לנווט את עצמך דרך חובות ומשימות ולגנוב פה ושם דקות של שלווה ומנוחה כדי שיהיה כוח להמשיך.
   לא תענוג גדול אבל יש אנשים שקשה להם הרבה יותר.
   תמיד היו קשיים ובעיות, נדמה לי שלאחרונה הם מתגברים אבל אולי זו רק הרגשה כזו שתחלוף.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s