בוקרה פיל מישמיש


ברגע שגיליתי ששוב אני במומלצים, ושוב בגלל שכתבתי מה שאני באמת חושבת על גברים, (מה נגמר אתכם שם בישראבלוג, למה אתם אוהבים לגרום לי להתווכח עם גברים?) הדחף הראשון שלי היה לסגור את המחשב, לרוץ למקרר, לחסל שם את כל הגלידה, ואחר כך להמשיך לשוקולד, אבל מאחר וגזרתי על עצמי התנזרות מממתקים הסתפקתי במשמישים, ומאחר והם נגמרים נורא מהר והעונה שלהם קצרה בצורה שערורייתית צילמתי אותם לפני שחיסלתי אותם כדי שתישאר לי מהם מזכרת.


 


ואת הכל אכלתי לבד!


 


קטע, העניין הזה עם המומלצים, מצד אחד מחמאה ענקית וכיף גדול, וניפוח מדהים לאגו, ומצד שני פתאום נופלות עלי המון תגובות, וחלקן נורא מרגיזות. בעיקר של הבנות האלו שמתעקשות להיות בצד של הגברים ולהצהיר שהן לא אוהבת בנות כי בנות הן תחרותיות, ולא מפרגנות, וגועליות, וככה וככה….


אז קודם כל חביבותי תנו מבט ארוך בראי, גם אתם בנות, ולנסות לבדל את עצמכן מכל המין הנשי שהוא – אם לא ידעתן – הרוב בעולם, זה לא רק פתטי, זה גם לא יעזור לכן, גברים יפלו אתכן ויתייחסו אליכן בנבזות בלי קשר לדעות שלכן כי ככה זה אצלם.


חוץ מזה בנות נחמדות תרשו לי לתת לכן את העצה שסבתא נתנה לי – תמיד תדברי טובות על עצמך ואל תטרחי להצביע על המגרעות שלך, תשאירי את זה לשונאים שלך.


וברצינות, אני לא שונאת גברים. באמת שלא. כשהם ישנים בשקט ולא נוחרים הם אפילו די חמודים, בעיקר בחושך, ואני יודעת את זה כי הרי אני נשואה לאחד מהם, וגם מגדלת שניים מאותו המין, ואפילו אוהבת אותם, גם כשהם משאירים לי כיור מלא כלים וגרביים מלוכלכים על הרצפה.


זה שאני לא מוכנה לתת להם להפוך אותי למשרתת הבית, לזלזל בשכל שלי או בדעות שלי, או ביכולת הנהיגה שלי, זה מרוב אהבה ורק לטובתם ולטובת הנשים שלהן בעתיד, ואם הג'ינג'י לא יפסיק להציק לי בגלל שאני יושבת מול האינטרנט במקום לגהץ לו גם הוא יצטרך למצוא אישה חדשה, ולא יעזור לו שהוא מתחנף ומספר לי כמה הוא אוהב אותי ואיזה חכמה אני שהגעתי למומלצים…. זה היה בצחוק! בצחוק אני אומרת לכם, נודניקים, תגדלו קצת חוש הומור!


ולסיכום – תודה ענקית לכל מי שהבינו למה התכוונתי וטרחו להגיב ולתמוך ולהוסיף עוד טענות שיחזקו אותי, אוהבת אתכן וגם אתכם אנט וסחלב


(אז מה אם שני הבנים היחידים שהיו לטובתי הם הומואים? הרי הם בכל זאת משתינים בעמידה ולכן כשרים לעדות – ולמי שמתעניינת אז אני יודעת את זה כי הם מכרים שלי עוד מקודם).


 


והנה משהו מיוחד בשביל אלו שהאשימו אותי בחוסר חוש הומור ובפמיניסטיות רועמת ומשופמת והתודות על התרגום מאנגלית הן לנילי חברתי (לא יעזור לך להתחבא בארון נילי, אני יודעת שאת פמיניסטית)


 


מנגל


אנו עומדים בפני עונת המנגל, לכן זה חשוב לרענן את זיכרוננו באשר לפעילות הבישול הזו מחוץ לבית.


כאשר גבר מתנדב לעשות בבק שרשרת המאורעות הבאה נכנסת לפעולה:


רוטינה


1. האישה קונה את האוכל


2.האישה מכינה את הסלט, הירקות והקינוח


3.האישה מכינה את הבשר לקראת ה- בבק,מיחה אותו על מגש יחד עם כל האביזרים והרטבים הנחוצים, מביאה אותו לגבר המשתהה ליד הגריל- בירה ביד.


4.האישה נמצאת מחות לשלושת המטר של איזור הגברי שבו שפע הטסטוסטרון יחד עם פעילויות מקשרות גבריות אחרות יכולות להתרחש ללא התערבות האישה.


 


כעת מגיע החלק החשוב:


5.הגבר מניח את הבשר על הגריל.


 


עוד רוטינה


6. האישה נכנסת פנימה לסדר את הצלחות והסכום


7.האישה באה כדי לומר לגבר שהבשר נראה נהדר.הוא מודה לה ושואל אם היא מוכנה להביא בירה נוספת בעוד הוא "מנפנף".


 


שוב חשוב


הגבר מוריד את הבשר מהגריל ונותן לאישה.


 


שוב רוטינה.


9. האישה מכינה את הלחם, רוטב, צלחות, סלט, מפיות וכו ומביאה לשולחן.


10. כשמסיימים לאכול האישה מורידה את הצלחות ורוחצת הכלים.


 


והחשוב ביותר:


11.כולם מודים לגבר ומהללים את מאמצי הבישול שלו.


12. הגבר שואל את האישה כיצד היא נהנתה מהערב החופשי שלה,וכשהוא רואה את תגובתה העצבנית, הוא מסיק כי יש כמה נשים שפשוט אי אפשר לרצותן…


 

23 תגובות בנושא “בוקרה פיל מישמיש

 1. צורבת, אל תדאגי, כשהבנות תגדלנה, הכל יתבהר להן. אני מדברת כמעט מניסיון מחקרי. אני גרה עם גבר שהוא אבא של שלושה בנים שלי, והוא גם בעלי. בעצם, בעל זה לא גבר, זה בעל.
  טוב, אבל זה תבין רק מישהי מנוסה.

  אהבתי

  1. אני בטוחה שאחרי שהן מתחתנות ומתחילות לחיות במציאות האמיתית עם ילדים ובעל ועבודה וכל הריצות בין כל המטלות שיש לאישה מודרנית על הראש הן כבר מבינות.
   נכון שבעל זה לא ממש גבר אבל סוג של…

   אהבתי

   1. בשלב החברות הם גברים. אחר כך הופכים לבעל ומפסיקים להיות גברים. ואגב, הצעירות לא כל כך פמיניסטיות. נגמרה התקופה של קריירות ולימודים. אני רואה זאת בעבודה ובלימודים שלמדתי לא מזמן. אלה שממשיכות ללמוד לתארים גבוהים לא מתחתנות, ואלה שמתחתנות לא ממשיכות ללימודי קריירה אלא מה שחייבים כדי שיחשב טוב לדרגות.

    אהבתי

 2. היו לי שם כמה שגיאות כתיב [התפלקויות] בעברית, רצוי לתקנן.

  חוץ מזה אני לא פמיניסטית אלא מאמינה גדולה בשיוויון זכויות וחובות [ובתפוקה זהה בעבודה]. האם זה פמיניזם?
  כשאת נתקעת עם פנצ’ר, אינך מצפה שאיזה אביר על מרצדס יעצור ו"יעזור" לך להחליף את הגלגל, בעוד את מביטה אובדת עיצות איפה גלגל הספייר נמצא מלכתחילה??  אני כן. יש דברים רבים שאני משאירה ברצון לגברים שיעשו. ולכן קצת קשה לי להגדיר עצמי פמיניסטית במלוא מובן המילה.
  ושוב, את בטוחה שהסחלב הומו?  כמה חבל , אני ככ מת

  אהבתי

  1. נילי, את פמיניסטית גם אם את מעדיפה שגבר ילכלך את הידיים.
   ותיקנתי את שגיאות הכתיב, זה בסדר.
   ובקשר לסחלב?
   אם הוא באמת קיים אז נדמה לי שהוא הומו, הרי לא סתם הוא מפרסם כל הזמן תמונות של בחורים ערומים

   אהבתי

 3. אולי תתפלאי, אבל הפעם אני איתך.

  רק דבר אחד- לא יקרה שום דבר אם נכיר גם במגרעות של עצמנו ולא נחכה ששונאים שלנו יכירו בהן. להיפך, מודעות עצמית זה דבר חשוב ואם מכירים במגרעה אפשר גם לעשות איתה משהו. אבל זה לא קשור לא לגברים ולא לנשים.

  אהבתי

 4. "קודם הם" זאת כבר לא מודעות עצמית בכלל.
  ובכלל, לא צריך להאשים בכל הדברים האלה אתך הגברים. יש לי שניים מהם בבית, ושניהם יותר טובים בהרבה מההיא האחרת שיש כאן. פחות מההתנהלות בבית שלי, שני הגברברים שחיים איתי עושים רום פחו מפלה ומשפיל עבור נשים מהרושם המפלה ומשפיל שאותה אחת עושה להם.

  אהבתי

 5. כל הפוסט היה רגיל כזה…לא משהו חדש.

  אבל, הקטע עם המנגל קרע אותי פשוט (אפילו שהוא לחלוטין לא תופס לגבי המשפחה שלי)
   
  שמעי, בשורה התחתונה, אם לא היה גבר לא הייתם אוכלים בשר 😉

  אהבתי

 6. אני לא רואה את עצמי חלק מקבוצה. אמי ואחותי הן נשים מגעילות ברמה שלא הכרתי בשום גבר. אני לא אוהבת בנות. אני גם לא שונאת בנות. יש כל מיני בנות ויש כל מיני גברים . אי אפשר להכניס את כולם לקטגוריה אחת ולומר גברים הם כאלה נשים הן כאלה. גברים הם רעים שוביניסטים וכו’ וכו’ נשים הן טובות ישרות עדינות מסכנות והכל. אני מכירה גברים נפלאים ונשים מגעילות. אני מכירה גברים מגעילים ונשים נפלאות ולהכניס את כולם תחת כפיפה אחת זה לא הוגן. לי לא מפריע שגבר יגיד לי משהו בקשר לרישיון שלי. מקסימום אתנדב ללמד אותו לנהוג. לי לא מפריע שנשים אמורות להיות נאות ומטופחות. גם גברים צריכים להיות נאים ומטופחים בדרכם שלהם. גבר עם כרס וקרחת לא עושה לי את זה בדיוק כמו שאשה מוזנחת לא עושה את זה לגבר. יש נשים ששולטות בגברים ויש גברים שולטים בנשים. אני מכירה את כל הסוגים. אני אישית לא מרגישה שאני מדוכאת או מופלית יחסית לגברים. שונה כן, לגמרי וכך אני רוצה להיות. מופלית לא. יש תחומים שגם הגברים מופלים.

  אהבתי

  1. אני חושבת שהסכסוך שלך עם אחותך ואימא שלך גרם לך לדעה קדומה נגד נשים ולחוסר אמון כלפי נשים בדיוק כמו שהניסיון הרע שצברתי מגיל צעיר עם גברים גרם לי להיות מאוד חשדנית וזהירה אתם.
   אנחנו קורבן של תולדות החיים שלנו.

   אהבתי

   1. מסכימה עם זה  שאנחנו קורבן של תולדות החיים שלנו. רוב האנשים שפגעו בי הן נשים. לא רק אמי ואחותי, מורות מכשפות, חברות בוגדניות. עם גברים מההתחלה הסיפור היה יותר טוב. אבי מעולם לא פגע בי רק בשנים האחרונות כשהוא לא לגמרי צלול או שהוא נעשה תלותי ב-2 המכשפות. אף פעם לא חשתי מושפלת או נחותה מול שום גבר כולל בעלי שרבתי איתו לא מעט. אני מסתכלת על גברים בגובה העינים או אפילו מעל. כולל אלה שיש להם משהו רע להגיד על נשים. לכן קשה לי קצת עם הטענה שעברנו לצד השני ואנחנו תומכות בגברים. הם הרוויחו את זה ביושר.

    אהבתי

 7. הצחקת אותי עם המנגל
  בגלל שאני לא יודעת על מה המהומה- אלך לקרא את הפוסט הקודם שלך
  בינתיים קבלי חח עלית על נוסחא מנצחת- מדי פעם בפעם את יורדת על כמה גברים- כולם מתרעמים מעלים לך את הרייטינג- סבבה

  אהבתי

  1. מי שקורא רק את הפוסטים שלי שמגיעים למומלצים חושב שאני איזה פמיניסטית רועמת, אמזונה משופמת ומזרת אימים, אבל האמת שאני סתם עקרת בית שפופה ומדוכאת שפעם ביובל מתפוצצת מכעס כותבת פוסט עוקצני ומרגיז, ואחר כך נבהלת מהתגובות וחוזרת לשפשף פנלים ולטגן שניצלים.

   אהבתי

 8. כן , קראתי חלק מהתגובות וזה לא היה מעודד במיוחד להמשיך ולקרוא אותן, כך שאני מתארת לעצמי כמה מרגיז היה להתמודד עם חלקן. קבלי חיבוק מעודד  . אני מאוד מתחברת לחוש ההומור שלך, הוא גם נכון וגם משעשע.
  שיהיה לך סוף שבוע נעים , דיאנה.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s