תהיות על נשים והומואים

 היום יום הגאווה ויש מצעד גאווה בתל אביב. אני מאחלת לכל הצועדים מצעד קל ונעים ומהנה ושלא ישרפו מהשמש התל אביבית ויעשו חיים, עם קונדום כמובן.


 
דגל הגאווהואחרי שגמרתי להיות מנומסת וליבראלית אחזור לאישיותי החמצמצה הרגילה ואשאל את עצמי ואת קוראי למה יש נשים רבות שאוהבות הומואים ואוחזות בחבר הומו צמוד?


 


אני מניחה שיש הרבה תשובות לסוגיה הזו, ולמרות שההומו היחיד שאני הכרתי מת לפני שנתיים (מסיבוכים של איידס לא עלינו), אני בהחלט מבינה את ההיגיון בתופעה של הפאג האג ואם הייתי בן אדם חברותי הייתי מעדיפה ידיד הומו כי ספק גדול אם אישה יכולה לקיים ידידות כנה עם גבר סטרייט.
 


אל תשאלו איך אני יודעת (כי לא אגלה לכם) אבל גיליתי שיש הרבה נשים שמוצאות את הרעיון של שני גברים יחד במיטה מגרה ומרתק מאין כמוהו (כמו שיש גברים שנהנים מצפייה בסקס לסבי) ובאופן כללי נשים פתוחות יותר לרעיון האהבה החד מינית ומאוימות פחות מגברים מהומואים (למרות שבעצם הומואים מתחרים בהן על גברים ראויים) ומטפחות בחיבה חבר הומו.


 


מי שלא מאמינה מוזמנת להציץ בבלוגו המעניין והמגוון של הסחלב הומו המחמד הוירטואלי שלי ולראות שחוץ ממני יש עוד בנות רבות שאוהבות לקרוא ולהגיב אצלו ובעיקר להציץ בתמונות הבנים היפים המצויות אצלו בשפע.


יש עוד כמה בלוגים שופעי תמונות וסיפורים על הומואים למשל פילבוקס שמצא דווקא את היום החגיגי הזה כהזדמנות ראויה לפרוש למנוחה. אני מקווה שהוא ישוב במהרה רענן ושופע מרץ כרגיל.


 בחור גאה, ובצדק


 


יום גאווה שמח ועליז לכם בנים ובנות


תבלו יפה במצעד


ותקפידו על הגנה

46 תגובות בנושא “תהיות על נשים והומואים

 1. אין לי כל כך מה לומר בסוגיה
  אני בעד שוויון זכויות,יש לי מכרים הומואים
  אני לא קורא בלוגרים כאלה ואין לי תרוץ מיוחד ללמה אני לא
  ואני לא חושב שהיום הומואים ולסביות צריכים להיות איזשהו אישו
  בעיני הם ככל אדם

  אהבתי

 2. רציתי לכתוב לך תגובה, אבל גיליתי שטליק כתב בדיוק את מה שרציתי לומר.
  לא מבינה למה הנטייה המינית של אנשים רלוונטית בכלל. למה צריך לשנות לי אם גבר הוא הומו או סטרייט?

  אהבתי

  1. כי השמועה אומרת שההומואים נחמדים יותר, בעלי טעם טוב יותר ורגישים יותר וגם אין לך את הבעיה של גבר שכאילו ידיד אבל בעצם רוצה סקס.
   חבר הומו זה כמו חברה אבל כזו שעושה פיפי בעמידה

   אהבתי

   1. אני לא אוהבת הכללות. מניחה שיש הומואים נחמדים והומואים לא נחמדים, וגם – לא כל הגברים הסטרייטים מתיידדים עם נשים בשביל סקס, למרות שהארי וסאלי לא הצליחו להוכיח את זה…
    אולי בדור שלנו זה לא היה מקובל, אבל אני רואה את הנוער של היום. הם יודעים להפריד טוב מאד בין ידידים לבין בני זוג. אני רואה הרבה קשרים של ידידות בין בנים-בנות, ואין שם שום מתח מיני. מצד שני, אולי זה בגלל שהם גדלו במושב והם מכירים אחד את השני מגיל אפס.

    אהבתי

  1. לא שאני יודעת אבל אני מניחה שהומואים כמו שאר בני האדם באים במגוון של גדלים, צבעים ונחמדות.
   אם הבן אדם נחמד ואמפטי ונוח לך איתו אז מה אכפת לך מה הוא עושה בחדר השינה שלו?
   אם הוא גם מבין בבגדים ובאיפור, עוד יותר טוב

   אהבתי

 3. אני הולכת!!! עם כמה חברות (לסביות) למצעד! מתרגשת! תמיד רציתי ללכת, אבל לא לבד..
  עוד מעט נוסעים לתל אביב! אני כבר הכנתי מראש מצב רוח מצוין! ואני בטוחה שאהנה!

  אני חושבת שזה מצעד אהבה כזה! להראות שלא כולם םרימיטיביים והומופובים, ושהם בני אדם. בני אדם רגילים- זו לא מחלה! צריך לקבל אותם ולא לפחד!

  אני חושבת שזה כבר יותר רגיל שיש. הדור החדש יותר פתוח. הכרתי כמה הומואים בצבא, ודווקא קיבלו אותם יפה.. אני לא ראיתי איזה משהו.. לא תקין..
  ואני לא רק מדברת על כאלו שפחות רואים עליהם, אלא על משק אבטחה.. שהיה קצת.. נשי..

  בכל אופן! מקווה שגם את תהני לך בצל ולא בשמש.. ולא לקבל מכת שמש..
  חבל שאין לי כובע!

  אהבתי

  1. ענת!
   אל תלכי בלי כובע. ושימי המון קרם הגנה וקחי המון מים.
   וחוץ מזה, תבלי נהדר
   אם לא הייתי פולניה קשישה ועייפה הייתי באה גם כן אבל בחום הזה… אני אסתפק בזה שאהיה שם ברוחי

   אהבתי

   1. שתיתי!! שתיתי די הרבה- או לפחות כמה שיכולתי. אפילו נכנסתי ל רבע שעה למים. היה נהדר.. וכובע לא היה. אבל קרם הגנה שמתי 🙂

    אהבתי

 4. למה הומו כי הם כמונו רק יש להם וגם מתגלחים. הם גם לא מאיימים, לא מסתכלים על החזה שלך, לא מפשיטים אותך בעיניים. לא מקנאים בך כמו נשים. כל היתרונות.
  אגב, יש לנו שכן שאוהב בנים ואני מיודדת אתו, בעצם כל המשפחה.

  אהבתי

   1. המכר שלי לא בארון ולא לא בארון. הוא כזה, לא עושה מזה שום צימס. כשהיה לו חבר הציג אותו לפני בעלי. אף פעם לא דיברנו על הנושא. לדעתי, הוריו ידעו המון שנים. והם לא איזה אנשי רוח. מקבלים אותו כמו שהוא.

    אהבתי

 5. מה, הסחלב הומו? את בטוחה?
  ואני לתומי חשבתי שהוא סתם אוהב תמונות 

  ובכלל, ממתי הוא המחמד שלך?
  הוא שלי ואיני מוכנה לחלוק אותו עם אף אחת

  אהבתי

 6. אין לי מושג למה יש לאחרות….
  אני הכרתי אחד שעבד איתי ולשמחתי הצלחתי אפילו להשאר עמו בקשר (למרות בעיות התקשורת שלי…) זה אומר כנראה שחוץ מהומו הוא אחלה בן אדם :-))

  אהבתי

   1.  
    צריך וגם רצוי שכול אחד יחי לפי רצונו כאהבת נפשו בלי שהוא פוגע באדם אחר זאת דמוקרטיה לא.?  

    אהבתי

 7. שלום לך, אישה! מה שלומך? כמה התגעגעתי לכתיבתך המגוונת. יכול להיות שהגיוון הוא דווקא מה שנשים וגברים אוהבים, לכן הם מעט זזו מהנוהל העולמי למה שהם מעדיפים לעצמם, מה שלגמריי מובן ומקובל, אז שיהיה להם חג גאווה שמח ומאושר עם מירב בני זוגם. (:
  ולך שתהיה שבת שלום ותחילת שבוע טוב מחר,
  דיאנה.

  אהבתי

 8. באתי קצת באיחור אבל אני כאן

  צודקת, אני צריכה לחפש לי ידיד הומו. לא יודעת, משום מה אני לא מכירה יותר מדי כאלה. (לא מחוץ לארון בכל אופן)

  אהבתי

 9. יום טוב. את לא מכירה אותי ואני לא מכיר אותך. אני, לצערך, גבר או נער או בחור…מה שתבחרי. ותגובה זו לא מתייחסת לפוסט הספציפי הזה אלא לרוח הדברים הכללית בבלוג הזה.

  אני פגוע. לא יודע עד כמה גיי בדיוק זה נשמע וגם לא ממש אכפת לי. אבל ההכללות הזוועתיות שאת עושה פה והדעה המוחצת שלך לגבי גברים ממש תפסה אותי לא מוכן. ראיתי "פוסט חם" ונכנסתי אליך כדי לקרוא פוסט משעשע שאחד מהדברים שנאמרו בו-על ידיך, כמובן-הוא שנשים נוהגות יותר טוב מגברים. אני לא חושב שלרמה שלי להתחיל להתווכח על נושא כזה מיותר…אבל ברצוני להוסיף שהשמטת-ובנוחות, עליי לציין-נתון קריטי המצביע על כך שהרוב המוחלט-ובהפרש לא קטן- של הנהגים הם גברים…אז מן הסתם שנהיה מעורבים ביותר תאונות.

  אהבתי

  1. בכל מקרה, סטיתי מהנושא. רק נכנסתי לומר שזה נראה כאילו מרוב הרגשת העליונות הנשית שלך ובעקבות העובדה שדעתך כבר לעולם לא תשתנה, שכחת שגם גברים קוראים פה וגם לגברים יש רגשות. אין לי שום רצון אפילו להיכנס איתך לדיון כי יתכן מאוד שתסנני אותי כפי שראיתי שנעשה לזכרים נוספים שהגיבו בפוסטים שונים. כל מה שאני רוצה לומר זה שאת אומרת דברים פוגעים ומעליבים ביותר בין אם הם נכונים או לא. אני לא חושב שאת ממורמרת או משהו כזה. אני חושב שיש לך דעה משלך וזכותך. אבל זו לא זכותך לפגוע מילולית באנשים :[

   אהבתי

   1. אין לי שום רצון לפגוע בגברים, רק להסביר להם שאם הם פוגעים בי, צוחקים עלי, מקפחים אותי בעבודה ובזכויות ועושים ממני צחוק כשאני חונה למרות שאני נהגת טובה ואחראית הרבה יותר מרוב הגברים זכותי למחות ולהגיד שזה מעליב אותי.
    ואם מה שאני אומרת פוגע בך כגבר אז תבין שהיחס של החברה הגברית כלפי נשים פוגע בי באותה מידה, ומאחר ואני מבוגרת ממך יש לי פז"מ פגיעות הרבה יותר גדול משלך והרבה יותר שנים שבהן נפגעתי ונעלבתי והרגשתי חרא מכל הבדיחות על נשים ואמהות וכוסיות וכל השאר.
    בכל מקרה, למה שלא תכתוב בעצמך פוסט על הרגשות שלך?
    גבר רגיש זה אחלה, וזה לא אומר שאתה הומו, וגם אם כן, אז מה?
    רק שתדע, נשים אוהבות הומואים כי הם גברים רגישים.

    אהבתי

   2. אין לך שום רצון לפגוע בגברים? אני באמת מאמין שזה כך. אבל העובדה נשארת כזו שבין אם התכוונת ובין אם לא, גברים גם נפגעים על אף החזות הקשוחה שאנחנו עלולים להחצין. אני באמת מצטער שבחייך נפגעת והושפלת ממה שאת קוראת לו "שוביניזם" אבל קחי בחשבון שאם את משתמשת בבלוג זה או כל אמצעי אחר כדי "למחות ולהגיד שזה מעליב אותך" באופן כזה שאת מעליבה אנשים אחרים, אז זה לא עושה אותך טובה יותר מהם. קחי זאת לתשומת לבך. ודבר אחד אחרון, אני רגיש, אבל לא הומו…ותודה על העצה.  

    אהבתי

  2. ובקשר לנהיגה, לא עשיתי סקר ואני לא מומחית אבל בדרך כלל כשיש נהג מסוכן שעושה שטויות על הכביש זה גבר.
   כשאני נוהגת אני חושבת על המשפחה בבית ועל הילדים שצריכים אותי שלמה ובריאה, משום מה יש הרבה גברים שלא חושבים על המשפחות שלהם כשהם נוהגים אלא על האגו שלהם ועל להשיג ולעקוף את הנהגים בדרכם.

   אהבתי

   1. אז אם את לא מומחית ובאמת לא מבינה בסטטיסטיקה אין צורך לירוק אש מהפה רק בגלל שאת עצבנית עקב סרטון לא מצחיק שמישהו שלח לך. באחד הפוסטים שהיו לך מישהו הגיב לך ואת השבת לו "איפה חוש ההומור שלך?", אז אני שואל אותך, איפה חוש ההומור שלך? אם לא אהבת את הסרטון, זכותך. בדיוק כמו שזו זכותם של ניאנדרטליים למיניהם או למיניהן למצוא דברים כאלה משעשעים. אבל מפה ועד להאשמות והכללות יש עוד מרחק רב. קחי דברים בפרופורציות גבירתי ה"פז’’מניקית".

    אהבתי

   2. זה באמת אחד הדברים שמרגיזים אותי אצל גברים, הפטרוניות הזו בה הם מחלקים לנשים הוראות ומורים להן מה צריך להרגיז אותן ומה לא, והזכות שהם לוקחים לעצמם להגיד לנו מה לחשוב.
    היחס של גברים לנשים בישראל מרתיח אותי, אני מרגישה מבוזה ומקופחת והסרטון הזה הוא רק קצה קצהו של קרחון ענק שרק נשים רואות כי רק להן הוא מפריע.
    ככה אני רואה את המצב וזכותי להגיד מה אני חושבת בבלוג שלי ואם החליטו להכניס את הפוסט הזה למומלצים אז בבקשה.
    זה לא היה הרעיון שלי ואם זה מרגיז אותך לך על זה ותתרגז. על חשבוני

    אהבתי

   3. אין לי בעיה עם זה שהפוסט שלך במומלצים. עדיף כבר שזה יהיה במומלצים מאשר כמה שטויות שנוטים לשים שם. ואני לא מבין איך יצא לך להבין שאמרתי לך איך לחשוב או על מה להתרגז. למה שאני אפילו אחשוב שאצליח לעשות זאת גם לו רציתי? הרי אנחנו לא מכירים. מה שאמרתי זה בגדר המלצה ברוח טובה…ואם זה מרגיז אותך לכי על זה ותתרגזי. על חשבוני

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s